Modne fryzury 2020: Bob blunt

Cięcie bob blunt wygląda naturalnie, jest proste do ułożenie i prawie zawsze wygląda dobrze (przede wszystkim w naszej ulubionej wersji #outofbed). Ta fryzura dodaje młodzieńczego luzu, nowoczesnej nonszalancji i jest niezwykle praktyczna - jej stylizacja zajmuje chwilę. 

Bob blunt to ostrzejsza i bardziej prosta wersja klasycznego boba. Co się w niej liczy to proste, wręcz geometryczne cięcie. Fryzura powinna nabrać lekkiego kwadratowego kształtu, ale bez obaw - właśnie o taki efekt chodzi. 

Modne fryzury 2020: Bob blunt - dla kogo?

Bob blunt czyli najmodniejsza fryzura na wiosnę 2020 to idealna propozycja dla włosów półdługich (czyli sięgających odrobinę poniżej linii brody), a szczególnie cienkich, delikatnych  i pozbawionych objętości. Jeśli nie zostałaś obdarzona gęstą burzą włosów - to proste cięcie końców jest dla ciebie. Zdecydowanie unikaj cieniowania i pomyśl cieplej o fryzurze typu bob blunt. Pasuje ona niemal do każdego kształtu twarzy.

Bob blunt: jak to zrobić?

Na Instagramie coraz więcej dziewczyn wrzuca swoje zdjęcia z hashtagiem #bobblunt. W sieci znajdziesz tutoriale, które przedstawiają jak wygląda proces tworzenia bob blunt. 

 

Bob blunt: efekt końcowy najmodniejszej fryzury sezonu

To, czego możesz się spodziewać, to efekt lekkiej, nowoczesnej i supermodnej fryzury. Możesz ją stylizować na masę sposobów. Najlepiej będą na nich wyglądać swobodne fale wykonane za pomocą lokówki lub prostownicy. Zasada numer 1 - nonszalancja. Zapomnij więc o mocno wypracowanym skręcie a la anglezy - im będzie się wydawało, że wsadziłaś w to mniej pracy - tym lepiej.