Mara Wilson opowiada o dorastaniu w Hollywood

Mara Wilson już w wieku 9. lat miała na swoim koncie niejedną kultową rolę. Niewiele później zniknęła jednak i bardzo okazjonalnie pojawiała się w filmach czy serialach. Aktorka powróciła jednak, by w dokumencie "Showbiz Kids" opowiedzieć o dorastaniu w świetle reflektorów. W samym dokumencie Mara Wilson skupiła się na tym, co ominęło ją z powodu bycia małoletnią gwiazdą i problemach psychicznych, z jakimi się zmagała. Główny powód zniknięcia z Hollywood podała jednak dopiero podczas wywiadu z Yahoo! Movies.

Nie sądzę, by moi rodzice zdecydowali się to (jej karierę aktorską), gdyby wiedzieli, jak popularna się stanę. Dla nich to było po prostu fajne doświadczenie. Nie sądzili, że będę w gazetach lub magazynach - powiedziała Mara Wilson.

Przeczytaj też: KOBIETA WIDZI WIĘCEJ: Sex, kasety video i K-pop, czyli wszystko czego nie wiedzieliśmy o Koreankach [OKIEM EKSPERTA]

Mara Wilson - dlaczego rzuciła aktorstwo?

Mara Wilson porzuciła swoją karierę w Hollywood z powodu aktorów pedofilskich, których doświadczyła. Aktorka opowiedziała o tym, jak jej dziecięca twarz została wklejona do filmu pornograficznego, a ona sama otrzymywała niestosowne listy od dorosłych mężczyzn. Choć nie był to jedyny powód jej decyzji, aktorka przyznała, że miało to zły wpływ na jej psychikę.

Otrzymywanie listów od przerażających starców, kiedy jest się dzieckiem - to cię niszczy - dodała. - Naprawdę mam nadzieję, że kiedy ludzie oglądają ten (Showbiz Kids) film, nie próbują narzucać mu własnej narracji i faktycznie próbują nas wysłuchać, ponieważ jest wiele rzeczy, które musimy powiedzieć, a których nie chciano słyszeć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mara Wilson (@marawilson) Lis 12, 2019 o 12:14 PST

Przeczytaj też: Żona Pawła Królikowskiego w wywiadzie dla "Gali": "Wcale nie chcę być silna"

Mara Wilson - kim jest?

Mara Wilson jest amerykańską aktorką, która zasłynęła z takich ról jak: Matylda, Pani Doubtfire i Proste życzenie. Po tym, jak porzuciła Hollywood, napisała książkę: Where Am I Now?: True Stories of Girlhood and Accidental Fame (Gdzie jestem?: Prawdziwe historie dorastania i przypadkowej sławy). Na swoich mediach społecznościowych często udziela się na tematy związane ze zdrowiem psychicznym (sama cierpi na ADHD i zaburzenia obsesyjno - kompulsywne). Jest związana ze społecznością LGBT.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mara Wilson (@marawilson) Paź 2, 2019 o 3:24 PDT