Maria Dębska w tej samej sukience, którą wcześniej miała na sobie Małgorzata Kożuchowska? Niezupełnie. Sukienki miały różne dekolty i zostały inaczej wystylizowane. To świetna inspiracja dla tych z was, które zastanawiają się, jak nosić czerwoną sukienkę.

Małgorzata Kożuchowska i Maria Dębska w tej samej sukience

Maria Dębska w Teatrze Polskim na gali rozdania Orłów - polskich nagród filmowych zaprezentowała się w odważnej kreacji. Aktorka nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki za występ w filmie "Bo we mnie jest seks" miała na sobie czerwoną sukienkę bez ramiączek projektu Macieja Zienia. Dobrała do niej ciemnoczerwone szpilki, delikatny srebrny naszyjnik i kilka pierścionków. Całości dopełnił makijaż - przydymione oko i delikatne usta. 

Maria Dębska na rozdaniu Orłów, 6 czerwca 2022 / fot. AKPA

Internauci szybko zorientowali się, że tę kreację gdzieś już widzieli. Miała ją na sobie Małgorzata Kożuchowska na premirze filmu "Gierek", w którym zagrała rolę żony sekretarza KC PZPR. Suknie nie był jednak identyczne. W odróżnieniu od Marii Dębskiej aktorka miała głęboki dekolt. Do kreacji dobrała marynarkę w tym samym kolorze i beżowe sandałki na obcasie.

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu "Gierek", 21 stycznia 2022 / fot. AKPA

Jak nosić czerwoną sukienkę?

Nie wiecie, jak wystylizować czerwoną sukienkę? Zainspirujcie się lookami polskich gwiazd. 

Zobacz także:

Pamiętajcie również, że dobór dodatków zależy od okazji, kroju sukienki i  typu urody, który posiadamy. Czerwona sukienka sama w sobie przyciąga wzrok, więc nie możemy pozwolić na to, by dodatki ją przyćmiły. Świetną opcją będą złote, beżowe lub czarne dodatki. Nasze serca skradły ostatnio beżowe torebki MAKO. Z czerwienią będą zgrywać się wręcz perfekcyjnie.

Całości dopełni delikatna biżuteria. Ale niekoniecznie w klasycznej wersji. Doskonałym pomysłem będzie założenie nausznicy zamiast kolczyków. Tę złotą z kolekcji Berries&Co. z pewnością pokochają minimalistki. 

ZOBACZ TAKŻE: