Magdalena Mielcarz kiedyś i dziś to jakby dwie zupełnie różne osoby! Gwiazda od dawna kojarzyła się z długimi blond włosami, którym była wierna, oraz z subtelnym, bardzo kobiecym wizerunkiem. Ale to już przeszłość... Na ostatnich imprezach show-biznesowych, Mielcarz zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu. Naturalne blond włosy zastąpiła bardzo jasną platyną i ścięła fryzurę na tzw. boba. Duże zmiany zaszły również w jej makijażu. Zamiast delikatnego make-upu, teraz możemy oglądać Magdalenę Mielcarz mocno umalowaną, z bardzo jasnymi, w ogóle nie podkreślonymi, wręcz białymi brwiami. Musicie przyznać, że zmiana jest diametralna! Fani nie kryją niezadowolenia wynikającego z nowego wcielenia Mielcarz. A co na to sama zainteresowana? Magda Mielcarz skomentowała właśnie sprawę na Instagramie! Sprawdźcie, co napisała. Jest ostro!

Magdalena Mielcarz (39) kilka lat temu zdecydowała, że rezygnuje z prężnie rozwijającej się kariery w Polsce i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. To właśnie za Oceanem układa swoje życie z amerykańskim prawnikiem i biznesmenem - Adrianem Ashkenazym, z którym ma dwie córki. Ostatnio para odnowiła przysięgę małżeńską. Mielcarz postanowiła niedawno ponownie odwiedzić nasz kraj, prezentując swój nowy, zupełnie odmieniony styl, który niestety nie zachwycił fanów. W odpowiedzi na negatywne komentarze, Magdalena Mielcarz zamieściła post, w którym tłumaczy pobudki, którymi się kierowała, kompletnie zmieniając swój wizerunek:

"My, Kobiety, jesteśmy uczone od małego spełniać pewne oczekiwania, zachowywać się i wyglądać w określony sposób. Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, malowaniem się na "Barbie", spełnianiem czyichś oczekiwań, tańczeniem jak mi zagrają.. Nie jestem małą dziewczynką tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chcę, maluję jak chcę, mówię co myślę. Dzisiaj spełniam SWOJE oczekiwania. Życzę, abyście i Wy kiedyś mogły pracować i żyć na własnych zasadach. Być sobą."

Magdalena Mielcarz szybko zdobyła aprobatę za swoje słowa od zaprzyjaźnionych gwiazd. Komentarz pod jej postem zostawiły m.in. Anna Lewandowska czy Kinga Rusin:

"Bingo!!!" - napisała Lewandowska.

"A mi tam się podoba Twój nowy look! Bez wydętych warg i napchanych czymś policzków, bez sztucznych rzęs i domalowanych brwi... Jest z jajem! #girlspower" - skomentowała Kinga Rusin.  

A Wam jak się podoba metamorfoza Magdy Mielcarz?

Zobaczcie w GALERII, jak zmieniała się Magdalena Mielcarz przez ostatnie lata --->