Najlepiej zarabiające gwiazdy na TikToku: Addison Rea

Addison Rea Esterling to 20-latka z Luizjany, która na TikToku zdobyła około 3,2 mld polubień i 54,6 mln fanów. Zgodnie z tym, co podaje „Forbes”, jej majątek szacuje się na 5 mln dolarów. Życie Amerykanki zmieniło się w bardzo krótkim czasie. Na zdobycie takiej ilości fanów i zarobienie 5 mln dolarów  potrzebowała jedynie 12 miesięcy! Jak Addison Rea udało się zyskać tak wielką popularność i zarobić olbrzymie pieniądze?

Nastolatka weszła do świata zawodowych tancerzy w wieku 6 lat. Taniec okazał się jej wielką pasją, na której udało się jej zarobić. Amerykanka zadebiutowała na TikToku w 2019 roku, a grono jej fanów szybo zaczęło się powiększać. Gdy dziewczyna odkryła, że w mediach społecznościowych drzemie ogromny potencjał, postanowiła iść w tym kierunku. Przerwała studia na Louisiana State University i zajęła się rozwijaniem swojej kariery. Uaktywniła się również na YouTube’ie i Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Tik Tok będzie zakazany w Polsce? Kolejny niebezpieczny challenge nastolatków

Addison Rea zarobiła 5 mln dolarów na TikToku

Swojej fortuny dorobiła się dzięki współpracy z agencją WME. Reklamowała również wiele znanych marek takich jak Reebok, L'Oréal, Hollister i American Eagle. Razem ze swoją mamą zaczęła prowadzić podcast na Spotify, sponsorowany przez American Eagle. Zawarte przez nią kontrakty pozwoliły jej zarobić 5 mln dolarów. Oprócz współpracy z wielkimi markami Addison Rea założyła również własną linię kosmetyków, która powstała we współpracy z start-upem Madeby Collective. W naszej galerii możecie obejrzeć zdjęcia wschodzącej gwiazdy. 

Wy też właśnie rozważacie ściągnięcie TikToka?

ZOBACZ TEŻ: "Mam 30 lat. Czy jestem za stara na TikToka?" Wszystko, co powinnaś wiedzieć o tej aplikacji