Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku w konkursie oddaliście ponad 5 000 głosów! Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie oraz za wszystkie odpowiedzi. Redakcja Dobrych Rad zgodnie przyznaje, że kreatywność Czytelników nie ma granic i bardzo dziękuje za wszystkie pozdrowienia, listy i laurki przysłane do siedziby redakcji. Wasze uzasadnienia wyboru ulubionego produktu nie raz wprowadzały w zaskoczenie oraz spowodowały uśmiech na twarzy.

Listy wygranych kosmetyków, spośród wszystkich nominowanych produktów w Hicie Kosmetycznym 2019, znajdziecie w wydaniu magazynu Dobre Rady 6/2020.

Na ulubieńców kosmetycznych, można było głosować za pomocą trzech metod: wysłania kuponu dołączonego do magazynu Dobre Rady, wypełnienia arkusza zgłoszeniowego na stronie internetowej lub wysłanie smsa.

W związku z RODO podajemy listę zwycięzców opartą o wymienienie imienia wraz z nazwą miejscowości lub województwa. Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się poprzez drogę mailową lub telefoniczną z informacją o wygranej i prośbą o podanie adresu do wysyłki nagrody.
Nie publikujemy listy wygranych osób głosujących poprzez sms, ponieważ nie możemy ujawniać numerów telefonów zwycięzców. W tej kategorii będziemy kontaktować się ze zwycięzcą odpowiadając na ten sam numer, z którego została wysłana wiadomość z odpowiedzią konkursową.

Poznajcie zwycięzców w głosowaniu online

Poznajcie zwycięzców w głosowaniu papierowym

 

Zobacz także: