Silan to gwarancja miękkich i pachnących ubrań. Seria Supreme ma przywodzić na myśl paryski blichtr i szyk.  

Trwałe zapachy, które pokochasz – nowa odsłona linii Supreme

Marka Silan posiada szeroką gamę płynów do płukania tkanin – linie Sensitive, Classic, Aromatherapy czy Fresh Control sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na rynku dostępna jest również wegańska linia Naturals, której formuła została w 99% oparta na składnikach pochodzenia naturalnego. 

Do portfolio marki należy również linia Silan Supreme inspirowana gustownymi, francuskimi perfumami i stworzona przez tamtejszych twórców perfum. Obecnie produkty zostały wzbogacone o technologię podwójnych kapsułek dla długotrwałego zapachu i miękkości tkanin. Kremowa receptura z wygładzającymi cząsteczkami chroni włókna i sprawia, że są bardziej elastyczne. Dzięki temu prasowanie tkanin staje się znacznie łatwiejsze. Ulepszono nie tylko formułę płynów, ale i design butelek. Eleganckie, dostosowane do kształtu dłoni butelki Silan Supreme, pochodzą w 100% z plastiku z recyklingu. W serii dostępne są cztery warianty: Romance, który urzeka owocowym zapachem oraz aromatem kremowej róży, Elegance, zachwycający kompozycją soczystych nut pomarańczy, Glamour, który zawiera wyrafinowaną i oryginalną bazę kwiatowo-drzewiastą oraz nowy zapach Pleasure, stanowiący świeże połączenie gruszki i jaśminu z olejkami.
 


 

„Połączone” – pachnące opowiadania z Paryżem i niebieską wstążką w roli głównej

Magdalena Witkiewicz to bestsellerowa polska autorka nazywana „specjalistką od szczęśliwych zakończeń”. Uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki. Na zaproszenie marki Silan autorka stworzyła zbiór opowiadań „Połączone” z pachnącą okładką, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i – jak twierdzi sama Witkiewicz, otuli się ciepłym kocem i pięknym zapachem, nie tylko świeżo upranych ubrań, ale też miłości, namiętności i Paryża. 

- Bardzo się cieszę, że pisarze są włączani do życia innych produktów, bo to pokazuje, że pisarz jest ważny i może zachęcić do zakupu, a z drugiej strony, że ludzie czytają. Każda inicjatywa, która wspiera czytelnictwo jest dla mnie bardzo ważna -  twierdzi pisarka.

Nieprzypadkowo akcja wszystkich opowiadań toczy się w Paryżu. – Paryż wydaje nam się być czymś „ahh”, wzdychamy do tego Paryża. Paryż, i podejrzewam, że nie tylko w mojej głowie, jest czymś romantycznym, nawet ekskluzywnym, powiedziałabym. I z tym właśnie marka Silan, a przede wszystkim Silan Supreme ma się kojarzyć. Z takim blichtrem paryskim, szykiem. Od początku Paryż był elementem projektu – mówi autorka. Czytelnicy książki „Połączone” choć na chwilę mogą przenieść się do urokliwej części Francji. Zapach odgrywa w opowiadaniach znacząca rolę. Jak twierdzi Witkiewicz, ten zapach jest różny – niekoniecznie jest to zapach świeżo upranej bluzki. 

W każdym opowiadaniu pojawia się też motyw niebieskiej wstążki. Jest to subtelne nawiązanie do marki Silan. - Niebieska wstążka jest bardzo ważna dla bohaterów. Raz jest ona Sekwaną, raz wstążeczką do włosów, raz wstążeczką, którą był owinięty prezent – wyjaśnia autorka. - To takie mrugnięcie okiem do czytelnika, połączenie. Tak jak motyw zapachu – dodaje.
 

Idealna lektura na czas oczekiwania na pranie

Wydany w pachnącej okładce zbiór opowiadań „Połączone” stanowią cztery opowieści: „Oddychając miłością”, „Ta noc pachnie tobą”, „Ubrana tylko w twój zapach” oraz „Rozwiąż mnie jak zagadkę”. We wszystkich opowiadaniach występuje motyw miłości oraz namiętności. Jak twierdzi pisarka, każda historia jest inna, a dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Czytelnicy okrzyknęli zbiór „Połączone” idealną pozycją do lektury na czas oczekiwania na pranie. Jak sami twierdzą, jest to absolutnie must have dla każdej wielbicielki oraz wielbiciela Magdaleny Witkiewicz.

Marka Silan wraz z Magdaleną Witkiewicz udowodnili, że zapach i literatura idą ze sobą w parze. - Jak wypłuczemy w czymś fajnym nasze ciuchy to jest nam fajnie. Jak poczytamy to też jest nam cudownie. Wszystko tutaj pasuje – mówi autorka. 

Miękkie i pachnące pranie to gwarancja komfortu i zadowolenia domowników. Podaruj bliskim przyjemność i wybierz płyny do płukania z nowej odsłony linii Supreme. Dzięki udoskonalonej, kremowej recepturze oraz francuskim zapachom każde pranie będzie luksusowe. Kupując produkt marki Silan na Allegro, książkę „Połączone” otrzymasz gratis.