Salma Hayek zachwyciła fanów swoją fryzurą

Salma Hayek od lat ma wierne grono fanów. Sama również wychowałam się na jej filmach, a film "Desperados" z udziałem Salmy Hayek i Antonio Bnderasa mogę oglądać w nieskończoność. To, co szczególnie cenię w aktorce, oprócz oczywiście jej talentu, to jej podejście do siebie i swojego wyglądu wraz z upływającym czasem. I właśnie to cenią w Salmie Hayek również jej fani.

Ostatnie zdjęcie aktorki na Instagramie zachwyciło Internautów. Salma Hayek pokazała się w naturalnej fryzurze, co nie uszło uwadze jej obserwatorów, zwłaszcza, że gwiazda najczęściej pojawia się w spiętych lub wymodelowanych włosach. Tym razem Salma postawiła na naturalność i musimy przyznać, że właśnie w takim wydaniu lubimy ją najbardziej. 

„Piękne włosy” - skomentował jeden obserwator, a inny zgodził się, dodając: „Twoje włosy wyglądają niesamowicie”. Trzeci zauważył: „Uwielbiam swoją fryzurę”.

Przeczytaj także: Salma Hayek bez makiażu zachwyca na Instagramie. Aktorka zmusza nas do refleksji

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I can almost touch the moon. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Casi puedo tocar la luna. #moon #nature

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek) Paź 20, 2020 o 12:10 PDT


Salma Hayek nie wstydzi się swoich siwych włosów

Salma Hayek na swoim Instagramie coraz częściej pokazuje się w naturalnym wydaniu. Aktorka szczególnie zachwyca zdjęciami, na których widać jej siwe włosy, które zresztą ona sama nazywa "białymi włosami mądrości", i w żaden sposób ich nie ukrywa.

W wywiadzie dla New York Times'a Salma Hayek powiedziała, że lubi swoje włosy, również te siwiejące:

To mój naturalny kolor i moje naturalne białe włosy. Jednym z powodów, dla których nie farbuję włosów, jest to, że nie mam cierpliwości. Nie chcę tracić tego, co zostało z młodości udając, że jestem młodsza i nie cieszyć się życiem tu i teraz.

Postawę 54-letniej meksykańskiej aktorki doceniają kobiety pisząc w komentarzach: "Cieszę się, że masz odwagę dodać to zdjęcie. Możesz być wzorem do naśladowania dla innych kobiet". I właśnie z takich kobiet powinnyśmy brać przykład i uczyć się akceptacji siebie, a nie wzorować na wyfotoszopowanych zdjęciach celebrytek po zabiegach medycyny estetycznej. Szukajmy piękna w sobie i zaakceptujmy to, a poczujemy się szczęśliwsze!

Zobacz także:

Zobacz również: Salma Hayek pokazuje kobietom jak to się robi!