Aleksandra Kwaśniewska i jej list do Świętego Mikołaja!

Ola Kwaśniewska jest znana z kreatywności i dokładności, z jakimi prowadzi swoje social media. Internauci są do tego stopnia zachwyceni jej wpisami i hasztagami, że określają je mianem kultowych! W Mikołajki na profilu dziennikarki na Instagramie pojawiła się nietypowy post. Gwiazda zdecydowała się zamieścić zdjęcie swojego listu do Świętego Mikołaja!

 

Aleksandra Kwaśniewska umieściła list z przeszłości, który przetrwał do czasów współczesnych:

„List był dyktowany, gdyż to czasy przedpiśmienne, ale dyplomacja wrodzona” – wyjawiła Aleksandra Kwaśniewska

Zobacz też: Redakcja Kobieta.pl pisze list do Św. Mikołaja: co chciałybyśmy znaleźć pod choinką?

O jakiej zabawce marzyła mała Ola Kwaśniewska?

Znana dziennikarka poprosiła w liście do Świętego Mikołaja o wyjątkową zabawkę – kuchenkę, dzięki której mogłaby od małego szlifować swoje kulinarne umiejętności i bawić się w panią domu! Co więcej, to właśnie tej zabawki mała Ola Kwaśniewska zazdrościła swojej koleżance Basi! Aby Mikołaj lepiej wiedział, o jaką konkretnie kuchenkę chodzi, gwiazda od razu zdradziła, że chce identyczną, jak ta, którą posiada tajemnicza znajoma, z którą dziennikarka do tej pory utrzymuje kontakt, o czym może świadczyć oznaczenie jej profilu pod zdjęciem! Aleksandra Kwaśniewska ma duży dystans do samej siebie, dlatego podpisała fotografię zabawnymi hasztagami, wskazującymi, że była nie tylko grzecznym, ale też interesownym dzieckiem! Gwiazda pokazała też duże poczucie humoru, kiedy żartobliwie odpowiedziała na pytanie: „Z którego roku jest ten list?”.

„Z zeszłego!” – brzmiała krótka i zabawna odpowiedź dziennikarki

Zobacz też: Filmy świąteczne na Netflix. To właśnie te filmy zawsze wprowadzają nas w magię świąt

Niestety do tej pory nie wiemy, czy upragniona kuchenka znalazła się w końcu pod choinką Aleksandry Kwaśniewskiej! Dziennikarce i jej rodzinie życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia i samych radosnych chwil, które będą wspominać tak chętnie, jak ten list z dziecięcych lat!

Zobacz też:  Joanna Przetakiewicz pochwaliła się spektakularną choinką! "Pasuje do Twojej osobowości" - piszą fanki