Zwłoki w stawie obok Pałacu Kensington

Jak podaje stacja Sky News w parku królewskim obok Pałacu Kensington, gdzie mieszkają Kate i William znaleziono zwłoki kobiety. Według brytyjskiej policji do dramatu doszło około tydzień temu, jednak media tę informację podały dopiero w ten weekend.

Rzecznik londyńskiej policji poinformował, że ciało kobiety znaleziono w Okrągłym Stawie, a zgłoszenie zostało odebrane 29 sierpnia około godziny 7 rano.

Kobieta została uznana za zmarłą już na miejscu zdarzenia. Jej śmierć jest obecnie uznawana za niewyjaśnioną, ale nie jest traktowana jako podejrzana. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok – mówił rzecznik londyńskiej policji w rozmowie ze Sky News.

Przeczytaj także: Księżna Kate napisała list do 5-letniego chłopca. Powód was zaskoczy

Zwłoki w stawie: gdzie byli wtedy Kate i William z dziećmi

Czytając dramatyczne doniesienia z ostatniego tygodnia zastanawiamy się, czy w tym czasie na terenie posesji była Księżna Kate i William z dziećmi? Z odpowiedzią spieszą brytyjskie media, które podkreślają, że w dniu, kiedy znaleziono zwłoki, Cambridge'owie wraz z trójką dzieci byli poza Pałacem Kensington.

William i Kate gościli w Balmoral, gdzie spotkali się z królową. Jak na razie nie podano, czt pozostali członkowie rodziny królewskiej przebywali akura w rezydencji. Warto przypomnieć, że w pałacu mieszka jeszcze księżniczka Eugenia z mężem.

Przeczytaj także: Tragiczna śmierć księżnej Diany - fakty i teorie spiskowe. Czy na pewno był to wypadek?

Źródło: Sky News, Daily Mail