Jacek Kurski i Joanna Klimek zostaną rodzicami

Joanna Klimek i Jacek Kurski spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka! Fakt potwierdził informację o ciąży Joanny, a znajomy pary udzielił tabloidowi komentarza.

Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza.

Oprócz komentarza znajomego przyszłych rodziców, w gazecie pojawiły się też zdjęcia ze spaceru państwa Kurskich. Wyraźnie widać, że Joanna ma zaokrąglony brzuszek. Na razie jednak szczegóły pozostają nieznane. Warto dodać też, że jest to pierwsze wspólne dziecko prezesa TVP i Joanny Klimek, ale nie jest to ich debiut w roli rodziców. Oboje wychowują dzieci z poprzednich związków.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Klimek Kurska - żona Jacka Kurskiego zdradziła, jak wygląda ich małżeństwo. Co prezes TVP przynosi żonie do łóżka?

Joanna Klimek: kim jest druga żona Jacka Kurskiego?

Przypomnijmy, że w lipcu 2020 roku odbył się kościelny ślub pary, który wzbudził wiele kontrowersji, ponieważ oboje stanęli przed ołtarzem po raz drugi. Wcześniej zaś uzyskali rozwód kościelny. Więcej o tym, kim jest Joanna Klimek, druga żona Jacka Kurskiego, możecie przeczytać tutaj.

ZOBACZ TEŻ:  Kim jest pierwsza żona Jacka Kurskiego?