Zofia Zborowska w ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub dwa lata temu. Chociaż znali się wówczas krótko, to od razu między nimi zaiskrzyło. Aktorka w jednym z wywiadów udzielonym dla „Viva!” podkreśla, że trafili na siebie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

To jest bardzo ważne, żeby trafić na siebie we właściwym momencie i oczekiwać od siebie tego samego. My chcieliśmy być razem, chcieliśmy założyć rodzinę, oboje byliśmy na to gotowi. Mieliśmy po kokardę przelotnych związków i romansów.

Ich marzenie o powiększeniu rodziny wkrótce się spełni. Znany siatkarz opublikował zdjęcie z żoną, które podpisał „Rebus na niedziele”. Na fotografii widać delikatnie zaokrąglony brzuszek Zofii. Zagadka nie przysporzyła fanom trudności, a pod zdjęciem posypały się gratulacje. Do życzeń dołączyły też między innymi Agata Rubik, Anna Lewandowska czy Sonia Bohosiewicz.

Rebus na niedzielę ...

Opublikowany przez Andrzeja Wronę Kraczego Niedziela, 28 marca 2021

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona: związek

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona byli już wcześniej w kilku związkach. Oboje mieli jednak dość przelotnych romansów. W rozmowie z „Viva!” aktorka zdradziła, jak wygląda na co dzień ich związek i opowiedziała o miłych gestach, które robi dla niej jej mąż.

Piszemy do siebie karteczki, ten zwyczaj też mam po mamie. Kiedy uczyła się angielskiego, obkleiła nimi cały dom. Jesteśmy z Andrzejem bardzo na siebie uważni. Po ostatnim dniu zdjęciowym w filmie Patryka Vegi, gdzie pierwszy raz zagrałam główną rolę, mąż czekał na mnie z pięknymi kwiatami. Wiem, że mój udział w tym filmie nie był dla niego łatwy ze względu na sceny erotyczne. W takich sytuacjach jeszcze bardziej docenia się każdy gest i stuprocentowe wsparcie. To miłe, gdy budzisz się rano, a na stole jest zostawiona karteczka: „Miłego dnia. Kocham cię”.

W imieniu całej redakcji Kobieta.pl składamy parze serdeczne gratulacje i życzymy młodej mamie, aby okres ciąży upłynął jej w zdrowiu i spokoju!