Wielkimi krokami zbliża się lato, a ostatnie miesiące dały się we znaki kondycji naszej skóry. Nawilżenie całego ciała przed nadejściem gorących dni staje się priorytetem, w szczególności – nawilżenie skóry stóp, którą będziemy coraz częściej odsłaniać. Ważne, by sięgnąć po produkt z dobrym składem, który zagwarantuje zregenerowanie problematycznych obszarów. Dlatego do Klubu Testerek wybraliśmy linię preparatów Flexitol. Maść Flexitol to wyrób medyczny o potwierdzonej klinicznie skuteczności w  leczeniu suchej i popękanej skóry pięt i stóp. Krem Flexitol służy do intensywnego nawilżania skóry stóp i całych nóg, dzięki czemu skóra wygląda ładnie i zdrowo.

Szczególnym aspektem, który wyróżnia te produkty od pozostałych jest to, że są to preparaty z udokumentowanym składem i działaniem. Producent deklaruje, że efekty stosowania maści Flexitol widoczne są już po jednym dniu stosowania! Do wiarygodności tego stwierdzenia zdecydowanie przekonuje skład chemiczny produktów. Główne składniki to: 25% lub 10% mocznik, parafina, gliceryna i lanolina. W maści Flexitol znajdziemy jeszcze masło Shea i pantenol, natomiast w kremie – witaminę E, zwaną również „witaminą młodości”. Działanie tych wszystkich składników zapewni Ci zdrowe i zadbane stopy na letni sezon.

W Klubie Testerek do przetestowania można wybrać jeden z dwóch produktów: maść Flexitol do skóry stóp i pięt lub krem Flexitol do stóp i nóg. Wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania pielęgnacyjne.

SOS dla popękanej skóry czyli intensywna regeneracja maścią Flexitol

Maść Flexitol to potwierdzone medycznie leczenie suchej i popękanej skóry pięt i stóp. Maść jest dla osób, które mają większe problemy ze skórą i potrzebują szybkiej oraz intensywnej pielęgnacji. Mocznik 25%(!), parafina, gliceryna, lanolina, masło Shea, pantenol – wszystkie te składniki odpowiadają za to, by pozostawić Twoją skórę zdrową, dobrze nawilżoną i gładką.

Główne działania maści Flexitol to:

  • zwiększenie stopnia nawilżania skóry,
  • zmniejszenie utraty wody przez warstwę naskórka,
  • odżywienie poszczególnych warstw skóry,
  • usuwanie martwych komórek skóry

Krem Flexitol zapewni Ci piękny wygląd stóp i nóg na letnie miesiące

Krem Flexitol przeznaczony jest dla osób, które chcą dbać o swoje stopy i nogi, nawilżyć je i utrzymać efekt gładkości. Składniki kremu to prawdziwa bomba nawilżenia: mocznik 10%, witamina E, lanolina i gliceryna.

Działanie kremu to:

Zobacz także:

  • zwiększenie stopnia nawilżania skóry,
  • zmniejszenie utraty wody przez warstwę naskórka,
  • odżywienie poszczególnych warstw skóry

Co zrobić, aby wziąć udział w testowaniu produktu do stóp marki Flexitol?

  1. Opowiedz nam, jaki jest Twój sposób na nawilżanie oraz pielęgnację suchej i popękanej skóry stóp i pięt, opisz swój ulubiony zabieg, a następnie powiedz nam, dlaczego akurat Ty powinnaś testować produkt marki Flexitol,
  2. Wybierz jeden z 2 dostępnych produktów, który chciałabyś testować: maść lub krem,
  3. Podaj dane do wysyłki produktu

Jeśli zakwalifikujesz się do grupy aż 200 testerek i sprawdzisz produkt na własnej skórze, poprosimy Cię o opinię, którą opublikujemy na naszej stronie. Twoje zdanie jest dla nas niezwykle ważne! Dzięki Twojej rekomendacji inne osoby będą mogły zdecydować się na zakup produktu Flexitol.

Idealna okazja na zregenerowanie i przygotowanie skóry stóp na okres ciepłych miesięcy. Który produkt wybierasz?