Zara wprowadza kosmetyki do makijażu na święta

Zara idzie w ślady innych sieciówek i - podobnie jak H&M, Topshop czy &Other Stories – zdecydowała się na wprowadzenie kosmetyków kolorowych. Wiodąca marka Inditexu właśnie ogłosiła, że jeszcze przed świętami w sprzedaży pojawi się premierowa kolekcja makijażowa. W samą porę by zdążyć się zaopatrzyć w świąteczne prezenty! Na taką wiadomość czekały wszystkie fanki hiszpańskiej sieciówki. Co znajdziemy w ofercie kosmetyków do makijażu w Zarze?

Zara wprowadza kosmetyki do makijażu: co kupimy?

W ofercie kosmetyków do makijażu w Zarze znajdą się głównie pomadki w sztyfcie w 12 odcieniach i płynne pomadki do ust w 8 odcieniach. Wszystkie będą mieć matowe wykończenie. Większość z nich będzie można kupić pojedynczo, ale wybrane odcienie pojawią się również w limitowanych zestawach Zara Ultimatte Trio, z kredką do ust, mini kosmetyczką i dwoma wariantami pomadki. Kolekcja jest inspirowana lookami modelek, stworzonymi na potrzeby kampanii Zary na jesień-zimę 2018. To dzieło Pat McGrath, szefowej działu urody w Vogue’u, a autorem zdjęć jest Steven Meisel

Kosmetyki do makijażu Zara: produkty i ceny

W kolekcji makijażowej Zara będą dostępne trzy produkty:

  • Ultimatte Lipstick - mocno napigmentowana, matowa pomadka do ust o mocno kryjącej, ale lekkiej formule. Dzięki dodatkowi witaminy E ma właściwości ochronne i nawilżające, dzięki czemu unikniesz suchych ust. Pomadka jest dostępna w 12 różnych odcieniach: od cielistego beżu po klasyczną czerwień. Nie zabrakło też nietypowych kolorów - np. liliowego różu. Występuje zarówno w sztyfcie, jak i w płynnej wersji.
  • Zestaw Ultimatte Trio - zawierający 3 kluczowe odcienie wybrane z kolekcji: dwa z palety cielistych odcieni beżu i różu oraz jeden mocniejszy, w modnym tej zimy jagodowym kolorze.
  • Zestaw Behind the Scenes Kit - zestaw zawiera matową oraz płynną pomadkę, a także kredkę do ust w odcieniu subtelnego, cielistego różu. 

Pomadka Ultimatte Lipstick kosztuje 39,90 zł. Płynna pomadka Liquid Lipstick - 49,90 zł. Zestawy makijażowe - 89,90 zł.

Kosmetyki do makijażu w Zarze: od kiedy?

Kolekcja kosmetyków do makijażu z Zary została zaprojektowana w Los Angeles i wyprodukowana we Francji. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie marki, do stworzenia linii makijażowej zostali zaproszeni topowi eksperci z branży kosmetycznej. Czy kolekcja pomadek do ust będzie kolejnym sukcesem hiszpańskiego Inditexu? Póki co, wszystko wskazuje na to, że pomadki do ust z Zary mają szansę stać się nowymi ulubieńcami klientek. Kolekcja będzie dostępna od 5 grudnia, wyłącznie w sklepie internetowym.