Kiedy zaczynają się wyprzedaże w Zarze?

„Wyprzedaż zaczyna się dziś o godz. 20:00 w aplikacji. Na zara.com o godz. 21:00. Czwartek, 18 czerwca, w sklepach" – takim komunikatem sklep online powitał swoich fanów 17 czerwca, zamykając burzliwe dyskusje na forach internetowych, na których powtarza się jedno pytanie: kiedy zaczynają się wyprzedaże w Zarze?

Letnia wyprzedaż w Zarze – gorący czas modowej łowczyni!

Być może jesteś jedną z tych dziewczyn, które nie ulegają konsumenckiej gorączce i w tym roku powstrzymasz się od zakupów. Jeśli jednak jest w Tobie duch „wyprzedażowej łowczyni”, zachęcamy Cię do tego, by przed dokonaniem zakupów przeanalizować, czy naprawdę dana rzecz jest Ci naprawdę potrzebna, czy warto w nią inwestować i czy nie masz podobnych jeansów lub t-shirtu już w swojej szafie?

Jeśli, mimo tej analizy, nadal czekasz na „godzinę Z”, przedstawiamy Ci kilka naszych osobistych must have, które naszym zdaniem będą modowymi hitami tegorocznego lata.

Co warto kupić na wyprzedaży w Zarze? Modowe hity lata 2020

Miętowa sukienka mgiełka, beżowy pulower w stylu Kasi Tusk idealny na wakacje nad morzem czy torebka – koszyk – to ubrania i dodatki, którym trudno się oprzeć. Zobaczcie, co jeszcze wybraliśmy z przecenionych produktów Zary!