Gorące temperatury sprawiają, że odsłaniamy więcej ciała, chętniej sięgamy po piękną bieliznę, która nie jest już ukryta pod warstwami ubrań, a często wręcz odwrotnie – jest elementem letniej stylizacji i zmysłowo ją podkręca.

Pobudź hormony szczęścia i miłości

Słońce i piękna pogoda wręcz pobudzają nasze zmysły do działania. Skóra wydziela serotoninę, czyli hormon szczęścia. Spędzając letnie, słoneczne dni na piaszczystej plaży, odpoczywamy od codzienności, dzięki czemu podnosi się nasze libido. Pozbywamy się trosk, ludzie dookoła stają się milsi, a my bardziej przyjacielscy. Często też zaczynamy postrzegać innych jako bardziej zabawnych, atrakcyjnych i uprzejmych niż są w rzeczywistości. Sami też czujemy się bardziej atrakcyjni, dzięki czemu flirtowanie staje się odważniejsze i śmielsze niż w pozostałych porach roku.

Podkreśl swoje atuty

Lato jest idealną porą na wyeksponowanie wszystkich swoich atutów, dlatego warto podkreślić je umiejętnie. Na opalonym ciele pięknie prezentują się i przyciągają wzrok zmysłowa koronka, subtelnie wystająca spod letniej sukienki, albo seksowne body podkreślające nasze kształty. Nie zapominajmy też o zniewalającym uśmiechu, który najpiękniej zdobi kobietę i przyciąga spojrzenia mężczyzn.

Ale lato to nie tylko czas na romanse i nowe znajomości (np. z Obsessive). To idealna pora na podniesieniu temperatury w stałych związkach.
Pamiętasz swoje pierwsze wspólne wakacje i miłosne uniesienia, jakim oddawaliście się na początku relacji? Te nieprzespane noce, czuły dotyk, namiętne spojrzenia i namiętne pocałunki?
Może warto gorące wakacyjne dni i noce wykorzystać, aby swojego partnera rozkochać w sobie na nowo?

Zobacz także:

Wykorzystaj fakt, że dzieci są na obozie albo u babci, i podgrzej atmosferę w związku. Kup seksowna bieliznę i zaskocz swojego męża (podpowiedzi, co wybrać, znajdziecie tutaj->>). On na pewno to doceni i do miłosnych uniesień wrócicie nie tylko we wspomnieniach.

Niech te wakacje będą czasem do zakochania się w Obsessive i nie tylko!