Party Fashion Night od dekady niezmiennie przyciąga największe nazwiska z branży fashion, miłośników mody i osoby ze świata show-biznesu. Celebruje twórczość wybitnych projektantów, jak i modowe odkrycia, które inspirują i pobudzają do stylistycznych eksperymentów. 

 Party Fashion Night 2022: THIS IS ART

W tym roku swoje oryginalne kolekcje zaprezentowało dziewięcioro znakomitych projektantów i projektantek. Kreatorom mody towarzyszyły ich muzy:

  • muza Gosi Baczyńskiej - Monika Olejnik    
  • muza Łukasza Jemioła - Oliwia Bieniuk    
  • muza Lidii Kality - Karolina Malinowska    
  • muza Roberta Kupisza - Ofelia Iga Krefft
  • muza Agnieszki Maciejak - Maffashion
  • muza duetu MMC - Margaret    
  • muza duetu Paprocki&Brzozowski - Maria Dębska    
  • muza Violi Piekut - Agnieszka Dygant    
  • Mariusz Przybylski zainspirował się natomiast Piotrem Stramowskim    

W tę wyjątkową noc Tor Wyścigów Konnych Służewiec zyskał nowe, wyjątkowe oblicze. Na Party Fashion Night - najważniejszym modowym wydarzeniu tego roku pojawili się także m.in.: Weronika Rosati z mamą Teresą, Edyta Zając, Edyta Herbuś, Joanna Horodyńska, Maja Hyży, Anna Wendzikowska, Fit Lovers, Ida Nowakowska, Katarzyna Warnke, Agnieszka Kaczorowska, Sandra Kubicka, Patricia Kazadi, Ada Fijał, Marcelina Zawadzka Klaudia Halejcio, Wersow, Doda, Renata Kaczoruk, Karolina Pisarek-Salla, Tomasz Jacyków, czy Magdalena Steczkowska.

Tegoroczna gala odbyła się pod hasłem THIS IS ART. Moda i sztuka połączyły swoje siły. W końcu, zarówno w jednej, jak i drugiej dziedzinie nie istnieją już sztywne reguły i zasady, a wszystko może być sztuką. Nadszedł czas, by przełamać stereotypy i zmienić utarte schematy. Aż mamy ochotę krzyczeć: moda to sztuka!

Party Fashion Week - wydarzenie, jakiego się nie spodziewacie

Już 24 października na specjalnie przygotowanej platformie digital startuje PARTY FASHION WEEK. To będzie wyjątkowy tydzień ze światem mody. 

Dzięki platformie będziecie mogli zajrzeć za kulisty tegorocznych pokazów Party Fashion Night, zobaczyć relację z afterparty, materiały z backstage'u, posłuchać wywiadów z projektantami i gwiazdami. Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Fotorelację z tegorocznej edycji Party Fashion Night - zdjęcia projektantów z ich muzami oraz zaproszonych gości - znajdziecie w galerii pod artykułem.

Zobacz także: