Tomasz Raczek krytykuje Viki Gabor i Roksanę Węgiel

Viki Gabor w listopadzie 2019 roku wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji Junior, który odbył się w Gliwicach. 12-latka tym samym powtórzyła sukces Roksany Węgiel, która wygrała wcześniejszą edycję Eurowizji Junior. Ostatnio w jednym z programów śniadaniowych znany krytyk filmowy –Tomasz Raczek, skomentował spektakularną karierę Viki Gabor. Stwierdził, że robienie kariery w młodym wieku, w jakim są Viki Gabor i Roksana Węgiel może być ogromnym zagrożeniem.

„Kilkunastoletnie dziewczyny, wchodzące w show-biznes, drapieżny show-biznes, który nie ma taryfy dla młodych ludzi, tylko traktuje wszystko jedno... Nieważne czy dziewczyna ma 12 lat, 20 lat czy 32 – traktuje je tak samo. To jest „risky business”. To jest bardzo niebezpieczne” – stwierdził gorzko.

W swojej wypowiedzi nawiązał również do gwiazdy Hollywood – Judy Garland i skierował przy tym mocny apel do rodziców Roksany Węgiel i Viki Gabor.

„Mamo, tato Roksany i Viki, idźcie do kina na „Judy”, na ten film. Patrzcie na Renée Zellweger i zastanówcie się, czy zrobiliście wszystko, żeby uchronić swoje córki przed losem Judy” –apelował Raczek.

Viki Gabor i Kayah stanowczo odpowiadają Raczkowi

Ostatnio Viki Gabor nagrała z Kayah piosenkę "Ramię w ramię". Starsza i doświadczona wokalistka wspiera nastoletnią gwiazdę i staje w jej obronie. Podczas wywiadu dla jednego z magazynów, Kayah podkreśliła, że Viki Gabor ma doskonałą opiekę ze strony rodziców, a ona sama nie pozwoli jej skrzywdzić.

„Viki nie jest z plasteliny! Po pierwsza ma bardzo dobrą opiekę. Mama jest bardzo rozsądną osobą. To nie jest tak, że Viki realizuje niespełnione marzenia swoich rodziców. Ma ogromną życzliwość wytwórni płytowej, która raczej nie traktuje jej jako artystki, którą można wydoić i wycisnąć z niej jak najwięcej. Ja też nie pozwolę jej skrzywdzić!”–wyznaje Kayah.

Natomiast sama Viki Gabor na słowa Tomasza Raczka odpowiada stanowczo, że show-biznes raczej nie jest w stanie jej zagrozić.

„Myślę, że raczej nie, bo... tak jak Kayah powiedziała: mam super rodziców, którzy są ze mną i mi w tym wszystkim pomagają, więc myślę, że raczej nie, że tak się w ogóle nie stanie” – deklaruje Viki Gabor.

My natomiast poniekąd zgadzamy się ze słowami Tomasza Raczka, ponieważ show-biznes to trudna i specyficzna branża, w której czasem łatwo jest się zatracić. W szczególności w tak młodym wieku, gdy nie mamy jeszcze dużego doświadczenia zawodowego presja sławy może okazać się zbyt przytłaczająca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG] Dołączcie do naszego wyzwania #RamiewRamie! Jak wiecie utwór nagrany razem z @kayah_official opowiada o #girlpower! Pokażcie co to dla Was znaczy dodając na instagrama zdjęcie ze swoją mamą/koleżanką/siostrą! Oznaczcie mnie i @kayah_official na zdjęciu, dodajcie hashtag #RamiewRamie i #RamiewRamieChallenge a ja na pewno do Was wpadnę i polajkuje Wasze zdjęcie! Im nas więcej tym lepiej! Pokażmy swoją siłę! . Join our challenge #RamiewRamie! As you know the song recorded with @kayah_official is about #girlpower! Show what it means for you by adding a photo to your instagram with your mother/sister/friend! Tag me and @kayah_official in the photo, add the hashtag #RamiewRamie and #RamiewRamieChallenge and I will definitely visit you and like your photo! Let's show your strength! . #RamiewRamie #RamiewRamieChallenge #girlpower #strength #power #song #single #video #challenge #wyzwanie #viki #vikigabor #kayah #sisters

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) Sty 17, 2020 o 9:22 PST