Szokujące zdjęcia Very Wang 

Vera Wang to popularna wśród gwiazd projektantka, która pochodzi z Chin, ale od dawna mieszka w Nowym Jorku. Uhonorowana wieloma najważniejszymi nagrodami branży modowej, ma w swoim portfolio także order Legii Honorowej.  

Ile lat ma Vera Wang?

W sieci zawrzało od czasu, gdy projektantka zaczęła systematycznie wypełniać swój instagramowy feed. To, co obudziło najgorętszą dyskusję, to nienaganna sylwetka projektantki, której pozazdrościłaby jej nawet nastolatka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt metryki gwiazdy. 

Zwykle nie gramy w te mało stosowne gry, których celem jest zgadywanie wieku kobiet, ale przypadek Very jest naprawdę zaskakujący. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang) Maj 9, 2020 o 9:45 PDT

Nie wiemy czy to kwestia genów, azjatyckich korzeni czy zdrowego stylu życia, ale Vera Wang wygląda jakby zawarła pakt z diabłem. Jej superszczupła sylwetka, zadbane długie lśniące włosy i gładka skóra nie zdradzają, że projektantka skończyła w tym roku 72 lata! Vera Wang urodziła się 27 czerwca 1949 roku i wygląda po prostu obłędnie!

Obserwatorzy gwiazdy nie mogą wyjść z podziwu i zadają wprost pytania o wiek Wang, na które gwiazda z dystansem odpowiada:

"Kiedy dorosnę, chcę wyglądać tak jak ty!"

" Twój wygląd to cel wszystkich"

„Powiedz nam, gdzie jest fontanna młodości”

"Musisz zdradzić swoje rytuały pielęgnacyjne"

Sekrety urody Very Wang

Projektantka pytana o swój sposób na piękny wygląd, najpierw wskazuje aktywność fizyczną. Vera w młodości trenowała łyżwiarstwo, dziś gra w tenisa, jeździ na rowerze i regularnie biega na bieżni. Wang zwraca też ogromną uwagę na dietę: je zdrowo, pije dużo wody i unika napojów gazowanych. 

Vera Wang często mówi też o swoich córkach, które są jej muzami, inspirują ją i dodają energii do działania. 31-letnia Cecilia i 28-letnia Josephine zostały adoptowane przez projektantkę i jej męża, Arthura Beckera. Dorosłe już dziewczyny unikają rozgłosu w mediach, jednak chętnie towarzyszą mamie w ważnych wydarzeniach modowych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang) Kwi 8, 2020 o 5:24 PDT