W czwartkowyy wieczór - 25 listopada 2021 o godz. 20:00 - zapraszamy na wspólne szycie na żywo na naszym Facebooku! Wspólnie z Ambasadorką Burda Style – Made By DianaK będziemy szyć modną tunikę!

Mimo że ta przewiewna tunika damska odsłania ramiona, można nosić ją na co dzień. O efektownym wyglądzie modelu decyduje duży dekolt, do którego można też doszyć ramiączka, oraz rozszerzające się ku dołowi rękawy. Prosty fason oraz cenne wskazówki od naszej Ambasadorki sprawią, że bez problemu uszyją go także osoby początkujące. Darmowy e-wykrój możesz pobrać poniżej.

Z czego uszyć tunikę?

Do jego uszycia można użyć różnorodne dzianiny. Diana Kisiała do uszycia tuniki wybrała tkaniny Textilmar ze strony sklep.textilmar.pl.

Do odszycia próbnego Diana wykorzysta bawełnianą wiskozową szkocka krata granat zieleń o ponadczasowym i modnym w tym sezonie wzorze kraty:

Fot. materiały prasowe

Podczas wspólnego szycia na żywo Made By DianaK wykorzysta również flanelową szkocka krata czerwona:

Zobacz także:

Fot. materiały prasowe

Do wycięcia wykroju i tkaniny Diana Kisiała wykorzysta zestaw akcesoriów od Fiskars.

Fot. materiały prasowe

Nasza ambasadorka

Diana Kisiała to pełna energii i uśmiechu blogerka plus size, która szyje w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu! Jej ulubioną częścią garderoby są wyraziste, kwieciste projekty. Prace Diany możecie podziwiać na blogu Made by DianaK.

Fot. Materiały prasowe

Darmowy e-wykrój

Made by DianaK podczas live przeprowadzi Was przez cały proces szycia! Live zostanie zapisany, także będzie można odtworzyć go sobie wielokrotnie podczas szycia w domowym zaciszu.

Darmowy e-wykrój na tunikę możesz pobrać TU >>>.