W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Przed nami długi, zimowy czas. Otulamy się wtedy w ciepłe, przytulne ubrania. Pokaż swoje zimowe okrycia i wygraj atrakcyjne nagrody.

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiającą przytulne i ciepłe ubrania. Konkurs trwa od 17 do 28 grudnia 2021 na Facebooku Burda Polska.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Nagrody

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetne krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw akcesoriów Fiskars. W zestawie znajdują się zestaw nożyczki zig-zag + rozpruwacz.Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy do sklepu sklep.textilmar.pl. Sklep internetowy sklep.textilmar.pl to miejsce dla osób kochających piękne dzianiny, tkaniny i wszystkie rzeczy z nich zrobione.

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wykrojów na ciekawe stylizacje. Polecamy Wam także live z naszą ambasadorką Słoneczną Małgorzatą, która uszyła piękną bluzę z golfem. Darmowy e-wykrój znajdziecie TUTAJ.

Regulamin konkursu >>