W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jesień nie musi być nudna. Zainspiruj nas swoją jesienną stylizacją i wygraj atrakcyjne nagrody.

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiającą jesienną stylizację. Konkurs trwa od 29 października do 7 listopada 2021 na Facebooku Burda Polska.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Nagrody

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetne krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw akcesoriów Fiskars. W zestawie znajdują się: mata do cięcia + nóż krążkowy 45 mm + nóż krążkowy 60 mm 

Fot. Materiały prasowe

Zobacz także:

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy do sklepu sklep.textilmar.pl. Sklep internetowy sklep.textilmar.pl to miejsce dla osób kochających piękne dzianiny, tkaniny i wszystkie rzeczy z nich zrobione.

Fot. Materiały prasowe

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wykrojów na ciekawe stylizacje. Polecamy Wam także live z naszą ambasadorką Beatą Kiliszewską-Adamiak, która uszyła damską kurtkę z kapturem. Darmowy e-wykrój na kurtkę znajdziecie TUTAJ.

Regulamin konkursu >>