Hobo bag - jak wygląda ten model torebki?

Torebki hobo bag wylansował dom mody Bottega Veneta, marka, która podbija serca, zwłaszcza instagramowiczów, kolejnymi fotogenicznymi modelami torebek. Na czym polega fenomen hobo bagHobo bag nie tylko świetnie wygląda na zdjęciach, ale jest też superpraktyczna. Zawdzięcza to swojej pojemności.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bottega Veneta by Daniel Lee (@bottegashape) Maj 16, 2020 o 1:32 PDT

Wielbicielki pojemnych shopperek pokochały hobo bag za wielkość oraz bardzo wygodny ksztalt . Hobo bag prawie nie czuć (pod warunkiem, że nie przeholowałyście z zawartością), dzięki jej półokrągłemu kształtowi, który idealnie wpasowuje się pod ramię. Za jej popularność odpowiada też fakt, że zwykle wykonana jest z miękkiej skóry lub innych materiałów, które układają się tak, jak nam najwygodniej. Jej charakterystyczną cechą jest długi, szeroki pasek, który stanowi integralną część torebki - jest tak naprawdę jej przedłużeniem. Ten system sprawia, że torba wygodnie leży na ramieniu i mieści znacznie więcej, niż torebki na cienkich paskach.

Hobo bag - gdzie znajdziesz ten model?

Torebki hobo bag znajdziesz w tym sezonie w sieciówkach (Zara, Mango, &Other Stories) oraz w ofercie polskich marek takich jak np. Mako czy Loft37. Trudno im się oprzeć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAKO (@mako.store) Mar 29, 2020 o 1:58 PDT

Hobo bag - w wersji  mini

Pierwowzór tego modelu hobo bag otrzymał tez niedawno młodszą wersję i znacznie mniejszą. Ten siostrzany model został stworzony do wielkich wyjść, ale sprawdza się też w casualowych stylizacjach.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shelly Liu (@shellurefashion) Maj 17, 2020 o 9:15 PDT