Już 10 lutego rozpocznie się Chiński Nowy Rok 2024. Tym razem ma upłynąć nam pod znakiem Drewnianego Smoka, co zapowiada nowe możliwości i pozytywne zmiany. Astrologowie wskazują zaś, że początek tego okresu przyniesie wiele dobrego wybrańcom. 3 znaki zodiaku najlepiej rozpoczną chiński nowy rok. Otwierający go weekend przyniesie im moc niespodzianek. Sprawdź, kto należy do tego grona.

Które znaki zodiaku najlepiej rozpoczną chiński nowy rok?

Początek chińskiego nowego roku zbiega się z nowiem Księżyca w Wodniku. To nieprzypadkowe spotkanie wyznacza okres panowania Drewnianego Smoka. Nowy cykl ma przynieść start przemian ku osiągnięciu spokoju, dobrobytu i poczuciu wspólnoty. Wraz z początkiem tego okresu kilka wybranych znaków zodiaku obudzi się do działania. Już w ten weekend poczują przypływ energii, kreatywności i poczucia szczęścia. Na ich drodze pojawi się wiele miłych niespodzianek i zdarzeń. To właśnie te 3 znaki zodiaku najlepiej rozpoczną chiński nowy rok:

  • Byk,
  • Waga,
  • Wodnik.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku czeka moc niespodzianek

Byk

Byk wraz z początkiem weekendu i chińskiego nowego roku poczuje przypływ mocy. Pomysły na ciekawe projekty i plany będą pojawiać się co chwilę. Byk może sypać żartami jak z rękawa, przez co pokochają go wszyscy towarzysze. Napotka niejedną niespodziankę oraz dobrą nowinę. Poczuje się jak nowo narodzony i zapragnie doznać czegoś zupełnie innego niż zwykle. Warto korzystać z zapału i zaszaleć.

Waga

Waga nagle uświadomi sobie, że znikają wszelkie blokady, które trzymały ją w ryzach. Osoby spod tego znaku zodiaku rozpoczną chiński nowy rok ze świeżym spojrzeniem na świat. Chętniej wezmą udział w zmianach i podejmą ryzyko, które się opłaci. Bliscy mogą ich wręcz nie poznać ze względu na poczucie lekkości i pozytywne podejście do spraw. Ruszy lawina zmian u Wag.

Wodnik

Wodnik wreszcie będzie mógł w pełni być sobą. Weekend przywita pełen wiary i nadziei na lepszą przyszłość. Z łatwością zaplanuje kolejne kroki w karierze lub związku. Porzuci dotychczasowe lęki i zniechęcenie. Wodniki rozpoczną chiński nowy rok z przytupem i postawią na swoim. Nikt nie sprzeciwi się im przez długi czas. Warto wykorzystać tę energię i szczęście w kolejnych dniach.

Sprawdź także:

Zobacz także: