Tatuaże na nadgarstku - modne wzory

Nie zawsze je widać, ale właśnie na tym polega ich urok. Dyskretne tatuaże na nadgarstku to subtelny, ale bardzo efektowny sposób na ozdobienie ciała. Najmodniejsze wzory to uproszczone linearne ilustracje (w tym temacie niezmiennie króluje abstrakcja), inicjały i krótkie hasła, które odzwierciedlają ważne dla nas wartości.

Laserowe usuwanie tatuażu – czy to rzeczywiście działa i czy jest bolesne?

Świetnym pomysłem będą też te imitujące biżuterię (np. delikatny łańcuszek lub bransoletka albo cienka obrączka – zwłaszcza te ostatnie cieszą się szaloną popularnością). Za to tatuaże dla par to całkiem osobny rozdział – ilość modnych wzorów i ich kombinacji jest nieskończona, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Matching tatoos czyli uzupełniające się czy naśladujące się wzajemnie tatuaże, które w tym samym miejscu wykonują sobie zakochani biją rekordy popularności nie tylko wśród gwiazd -  trudno o bardziej wymowny, a jednocześnie subtelny symbol miłości czy upamiętnienie ważnych wydarzeń. W końcu co dwa nadgarstki, to nie jeden!

Tatuaże damskie na palcach - hit na wiosnę i lato

Prawdziwym hitem na nadchodzący sezon są jednak finger tattoos. Niewielkie, minimalistyczne tatuaże na palcach wyglądają jak biżuteria i - w zależności od upodobań - mogą ją uzupełniać lub całkowicie zastąpić. Zwłaszcza, gdy przypominają pierścionki lub sygnety. Pięknie prezentują się też proste lub ukośne linie wytatuowane wokół palców albo narysowane poprzecznie strzałki czy motywy astrologiczne. Tatuaże na palcach to również doskonały pomysł na zastąpienie ślubnych obrączek – są równie trwałym co wymownym wyrazem stałości w uczuciach . Zobacz najpiękniejsze wzory tatuaży w galerii!