Najpiękniejsza mama na świecie: o kim mowa?

Amerykanka Janene Crossley nosi tytuł najpiękniejszej mamy na świecie. Mama czwórki dzieci już od czterech lat broni tego tytułu. W czym tkwi jej sukces?

Janene Crossley ma 32 lata i około 650 tys. obserwatorów na Instagramie z całego świata. Kobieta w mediach społecznościowych dzieli się życiem rodzinnym, a także na swoim przykładzie inspiruje inne kobiety i matki do dbania o siebie poprzez właściwe odżywianie i aktywność fizyczną.

I chociaż Instagram Janene pełen jest idealnych kadrów, wystylizowanych dzieci i idealnego mieszkania, to musimy przyznać, że ta wielodzietna rodzina skradła i nasze serca. Zwłaszcza, że mama czwórki dzieci w swoich wpisach porusza ważne macierzyńskie tematy. Chociaż Janene może pochwalić się wspaniałą figurą, to podobnie jak każda z nas zmagała się z akceptacją swojego ciała po porodzie. "Jestem w stu procentach dumna ze swojego ciała po porodzie. Z galaretowatego brzucha i pomarszczonej skóry. To uczyniło mnie matką" - pisała w jednym ze swoich postów.

Zobacz również: Oto najpiękniejsza twarz na świecie. Kobiety nie chcą już wyglądać jak Angelina Jolie, tylko jak ta gwiazda

Zdaniem wielu Amerykanka nie przypomina typowej matki. Nienaganna figura, długie blond włosy, piękny makijaż prawie na każdym zdjęciu - nie oszukujmy się patrząc na te zdjęcia, mało która z nas tak wygląda w domu. Jednak Janene na swoim przykładzie potrafi zmotywować inne matki, żeby zadbały o siebie i w swoim macierzyństwie zaczęły zauważać, że również i one są ważne. 

Jestem wdzięczny za to, że w moim życiu otacza mnie tyle miłości - pisze otwarcie na Instagramie.

Może właśnie takie podejście do rodzicielstwa sprawia, że Janene jest szczęśliwą matką, żoną i kobietą?