Najpiękniejsza twarz świata nie należy już do Angeliny Jolie

Często z rozmarzeniem w oczach oglądamy przez szklane ekrany telewizorów mnóstwo przepięknych aktorek. Chcemy być jak one. Delikatne, kobiece, sexy a zarazem zupełnie niewinne. My, kobiety, mamy to do siebie, że w naszych oczach piękno innych zawsze przewyższa nasze. Jak do tej pory spośród gwiazd Hollywood najjaśniej lśniła twarz Angeliny Jolie. Ale jak mówią „panta rhei” – a czasy się zmieniają. Chirurdzy plastyczni wytypowali nową najpiękniejszą –  Margot Robbie robi furrorę wśród klientek klinik chirurgii plastyczniej.

Zobacz też: Niepokojące skutki pandemii. Kobiety ustawiają się w kolejkach do gabinetów chirurgii plastycznej

Badanie chirurgów plastycznych typuje najpiękniejszą twarz na świecie

Po raz kolejny chirurdzy plastyczni postanowili udowodnić, która aktorka tym razem zdobędzie tytuł najpiękniejszej gwiazdy na świecie. Przeprowadzono badanie, w którym każdy z lekarzy miał wytypować faworytkę swoich klientek. Jak mówią statystyki przedstawione na Papilot.pl, co piąta klientka kliniki The Private Clinic marzyła o tym, by upodobnić swoją twarz do twarzy Margot Robbie. I nie ma się czemu dziwić, jej uroda skradła nasze serca już od pierwszego kadru „Wilka z Wall Street”.

Zobacz też: 71 - letnia Twiggy na okładce Vogue'a. Jak po latach wygląda najsłynniejsza modelka świata?

Margot Robbie apeluje o samoakceptację

O Margot Robbie mówiono „australijska sensacja”. Aktorka została okrzyknięta nowym odkryciem Hollywood. Ma wrodzony szyk, elegancję i magnetyzm, któremu nie da się oprzeć. Największą sławę zdobyła dzięki roli w kultowym filmie „Wilk z Wall Street”. Ten epizod otworzył przed nią bramy Hollywood, w którym dziś uznawana jest za jedną z czołowych gwiazd. Jednak najbardziej przełomowym momentem w jej życiu była nominacja do Oskara za rolę „Jestem najlepsza. Ja,Tonya”. Mimo ogromnej sławy aktorka nigdy nie należała do kobiet wyniosłych. Od lat zachęca kobiety do tego, by nigdy nie zatapiały się w tabloidowych kanonach piękna i apeluje, by każda z nas czuła się kobieco i emanowała siłą, która z kobiecości płynie.

Lekcja dla nas? Bycie piękną to pojęcie względne. Bycie kobietą to dominanta życia. 

Zobacz też: Internautka do Aleksandry Kwaśniewskiej: "Latka lecą, a dzieci brak". Odpowiedź gwiazdy jest mistrzowska

Zobacz także: