Strój kąpielowy, w którym spędzisz lato opalając się na leżaku? Jasne, choć dla MUUV. to za mało. Marka wychodzi naprzeciw wszystkim aktywnym kobietom, które na plaży i w wodzie chcą czuć się zarówno pięknie, jak i komfortowo. Surfing w Azji, wakeboarding za miastem czy plażowanie nad Bałtykiem – dziewczyny #muuvgirls nie znają ograniczeń!

MUUV. to marka, która z powodzeniem łączy kobiecość, elegancję i nowoczesność – a wszystko to w mocno sportowym wydaniu. Jej produkty skierowane są do aktywnych kobiet, które cenią sobie najwyższą jakość i dbałość o szczegóły. Nigdy nie idą po najmniejszej linii oporu i tego samego wymagają od marek, które wybierają. Dlatego w letniej kolekcji MUUV. VARIETY znajdziemy stroje kąpielowe, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Jakość.
Wszystkie stroje wykonane są z wysokogatunkowego materiału szybkoschnącego, który sprawdza się zarówno w słonej, jak i słodkiej wodzie. Przędza, z której powstał pochodzi w 100% z recyklingu. Co więcej, dzięki odpowiedniemu splotowi włókien, jest on dwa razy bardziej odporny na działanie chloru, kremów i olejków do opalania niż tradycyjny materiał. Jest również bakteriostatyczny, co oznacza, że zapobiega namnażaniu się bakterii. Z kolei zastosowane w produktach gumy są bardzo mocne, dzięki czemu nie rozciągają się nawet przy częstym użytkowaniu strojów.
Story.

Sesja zdjęciowa najnowszej kolekcji marki nie bez powodu zrealizowana została w otoczeniu domków holenderskich. To mobilne wnętrza, które możemy zabrać i postawić wszędzie tam, gdzie akurat chcemy realizować swoje zajawki.

Wszystkie modele strojów kąpielowych występują w rozmiarach XS/S i M/L. Dodatkowo, biustonosze modeli bikini są również dostępne w rozmiarze MINI, z myślą o osobach, które mają mały biust.

Ceny produktów między150 zł - 260 zł