Czym jest "Spanking"?

Łóżkowe eksperymenty są coraz popularniejsze, a w każdym razie coraz częściej się o nich otwarcie mówi. Czy odpowiedzialność za to ponosi coraz większy luz w społeczeństwie, czy kulturowe hity jak „50 twarzy Greya”? Coraz odważniej o swoich seksualnych preferencjach mówią osoby lubujące się w BDSM. Dla nich "Spanking" nie jest niczym nowym. A Ty już próbowałaś?

"Spanking" polega na ‘karaniu’ osoby uległej klapsami. Warto przy tej łóżkowej zabawie pamiętać, aby zachować zdrowy rozsądek – w końcu ból odczuwalny przy "Spankingu" ma sprawiać satysfakcję. Dodatkowo trzeba zwracać szczególną uwagę na cel klapsów. Lepiej celować w dolną część pośladków i uda, aby nie trafić przypadkiem w  odcinek lędźwiowy. Jeśli "Spanking" wydaje się dla Ciebie czymś interesującym, porusz ten temat ze swoim partnerem. Lepiej najpierw go umówić i nie zaskakiwać nikogo niespodziewanymi klapsami. Kto wie, może okaże się, że Twojej drugiej połówce ten subtelny BDSM też przebiegł przez głowę.

Jeśli zdecydujecie się zacząć "Spanking", warto spróbować od czegoś lekkiego, jak delikatne szturchnięcia i podszczypywania. Z czasem możecie przejść do mocniejszych klapsów. W galerii podpowiadamy, czym jeszcze można urozmaicić "Spanking’.

Zobacz też:

Smutek po seksie to coś "normalnego"?

Findom - mało znany i niebezpieczny fetysz

Waniliowy seks - ten rodzaj seksu uprawia każda z nas