Jasne, większość z nas marzy o dalekich eskapadach i tygodniach spędzonych nad lazurową wodą w tropikach. Niestety nieczęsto możemy sobie pozwolić na wielodniowe nieobecności w pracy i szkole czy zakup biletów lotniczych. Stąd zupełnie nie dziwi nas popularność tzw. city-breaków. Kilkudniowe wypady do niezbyt odległych miast to świetny sposób na oderwanie się od obowiązków i zobaczenia kawałka świata bez ponoszenia wysokich kosztów i utraty dni urlopowych. Szczególnie że jak na wyciągnięcie ręki mamy wiele miejscowości z ciekawą ofertą kulturalną, architekturą i miłym klimatem. Gdybyśmy miały wskazać na mapie punkty idealnie obrazujące prawdziwość powiedzenia „cudze chwalicie, swego nie znacie” na naszej liście zdecydowanie znalazłby się Wrocław. Jeśli nie miałaś jeszcze okazji odwiedzić stolicy Dolnego Śląska, której historia sięga aż 1000. roku (!), to właśnie teraz nadszedł idealny moment. 

Konkurs – wygraj rodzinny pobyt we Wrocławiu

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich pragnących poznać to zachwycające miasto. Zasady są banalnie proste, a nagrody naprawdę atrakcyjne. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: 

Jakie miejsce chciałabyś odwiedzić we Wrocławiu i dlaczego?

W ramach podpowiedzi napomkniemy, że na naszej liście must-see jest zdecydowani Ogród Japoński, zabytkowy Ostrów Tumski i pergola z początku XX-wieku. Jeżeli wyróżniasz się czujnością i przenikliwym wzrokiem to koniecznie udaj się na spacer śladami wrocławskich krasnali! To dobry pomysł na spędzenie dnia w towarzystwie najmłodszych podróżników. Możecie na przykład zorganizować rodzinny konkurs na najlepszego łowcę pełnych uroku rzeźb. Na koniec dnia w ręce zwycięzcy trafi wyborny pączek ze słynnej Starej Pączkarni albo... bilet do imponującego aquaparku! Od górującej nad miastem Sky Tower aż ledwo sięgające kolan krasnoludki... Wrocław jest pełen atrakcji dla każdego! Rozumiemy, że wybór może być trudny, dlatego jako redakcja Kobieta.pl ułatwimy Ci zadanie. W kwietniu na naszych łamach ukażą się aż dwa teksty o miejscach, do których warto zajrzeć w czasie pobytu we Wrocławiu. Wypatruj ich już niebawem!

Jakie nagrody czekają na zwycięzców konkursu?

Co się stanie, gdy Twoja odpowiedź spodoba się jury konkursu? W takim wypadku masz szansę na jedną z nagród – od rodzinnych pobytów we Wrocławiu po zestawy praktycznych gadżetów. Sprawdź, co czeka na autorów najlepszych odpowiedzi:

  • 2 vouchery na pobyt weekendowy dla czteroosobowej rodziny w wygodnym pokoju Junior Suite w Art Hotelu (www.arthotel.pl/pokoje). Ten bardzo dobrze oceniany hotel 4-gwiazdkowy mieści się tuż obok nabrzeża Odry w zabytkowej części miasta. Tylko kilka kroków będzie dzielić Waszą rodzinę od Muzeum Archeologicznego i Plaży Łabędziej. Wartość nagrody to 1800 zł.
  • 1 voucher na pobyt weekendowy dla 2 osób w Art Hotelu (www.arthotel.pl/pokoje). Brzmi jak przepis na romantyczny wyjazd? Jak najbardziej! Wrocławskie Stare Miasto jest pełne klimatycznych uliczek i urokliwych restauracji, gdzie zjecie wspólnie kolację przy świecach. Wartość tej nagrody to 990 zł.
  • 10 kart podarunkowych na zakupy w centrum handlowym Magnolia Park (www.magnoliapark.pl) o wartości 500 zł każda. Chciałabyś przywieźć z Wrocławia nowy płaszcz, książkę, a może biżuterię? To jedna z największych galerii w Polsce, dlatego z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.
  • 10 zestawów upominków od Miasta Wrocław o wartości 200 zł każdy.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy prawidłowo wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i wysłać go wraz ze swoją pracą konkursową polegającą na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: Jakie miejsce chciałabyś odwiedzić we Wrocławiu i dlaczego?

Regulamin dostępny jest TUTAJ

Zobacz także:

Poniżej lista laureatów konkursu. Z laureatami skontaktujemy się drogą mailową.

1. miejsce:

Barbara G.

Danuta G.

2. miejsce:

Anna W.

3. miejsce:

Marzena J.

Agnieszka Sz.

Katarzyna S.

Ewelina D.

Alicja M.

Beata O.

Anita Z.

Anna K.

Kinga Cz.

Szymon G.

4. miejsce:

Izabela Sz.

Maria K.

Magdalena K.

Ksenia J.

Lidia Ch.

Karol K.

Joanna Sz.

Adrian D.

Julia Ł.

Ewa S.