Kiedy stylistka Zuzanna Kuczyńska zakładałaLe Petit Trou na polskim rynku niewiele było marek oferujących bieliznę. Od tamtego czasu pojawiło się ich całkiem sporo, jednak Le Petit Trou zdecydowanie wyróżnia się na ich tle. Po pierwsze projektantce udało się stworzyć zestawy staników i fig, które są nienachalnie seksowne, w bardzo francuskim stylu (w końcu nazwa zobowiązuje). Po drugie całość dopracowana jest w najmniejszym szczególe, a po trzecie, Le Petit Trou nie poprzestaje na kolekcjach bielizny, oferując swoim klientkom również pachnące świeczki i pantofle z puszkiem.

Twarzą najnowszej kampanii została polska modelka Maddie Kulicka, której subtelna uroda lolity świetnie współgra ze wspomnianym powyżej klimatem brandu. Drewniana chatka w lesie nad jeziorem, relaks z książką, leniwe poranki na pomoście - przypominają nam się prawdziwe rajskie wakacje.

Projektantka po raz kolejny w swojej bieliźnie dodała frywolne falbanki, wykorzystała półprzeźroczyste materiały i nie zapomniała o tytułowej "dziurce".

Taka bielizna na zimę 2017 rozgrzeje nie jeden wieczór. Polecamy!

ZOBACZ TEŻ:

7 RZECZY, KTÓRE PODNIECAJĄ MĘŻCZYZN

CO MOŻE MIEĆ WPŁYW NA ROZPAD ZWIĄZKU?