Seniorzy - celebryci z Berlina. Kim są „Dziadek Hipster” i „Dama nocnego życia”?

Britt Kanja i Günther Krabbenhöft udowadniają, że styl i radość z życia nie mają wieku. Para od lat zachwyca mieszkańców Berlina perfekcyjnymi, nieco ekscentrycznymi stylizacjami i aktywnym stylem życia. 69- letnia Britt i 75-letni Gunther uwielbiają uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, pokazach mody, gdzie chętnie pozują na „ściankach”. Poza tym, ich barwne życie można śledzić na Instagramie. Zarówno „Dziadek Hipster”, jak i „Dama nocnego życia” regularnie publikują zdjęcia w mediach społecznościowych.  

Zobacz też: Mają 70 lat, a ubierają się lepiej niż niejedna z nas. Poznajcie nowe gwiazdy Instagrama!

Modni seniorzy z Berlina. Czym zajmują się Britt i Gunther?

”Dama nocnego życia” to 69-letnia Britt Kanja. Modna seniorka jest zawodową tancerką i założycielką nocnego klubu 90 Degrees w Berlinie. Jej wyszukane stylizacje vintage to efekt zakupów w second handach:

Rzeczy z drugiej ręki zawsze były mi bliższe. Okazjonalnie kupuję nowe ubrania, ale uwielbiam te używane, z naturalnych materiałów. Wiem, co dzieje się w modzie i czerpię z niej inspirację, ale nie jestem jej ofiarą - przyznała w wywiadzie dla niemieckiego dziennika Süddeutsche Zeitung (za viva.pl) 

Gunther z kolei zdobył popularność w sieci już kilka lat temu. Podobnie jak Britt, to taniec jest jego sposobem na zachowanie młodości. W jednym z wywiadów powiedział też, że całe życie marzył o pracy związanej z branżą mody, jednak jego życie potoczyło się tak, że został zawodowym szefem kuchni. 

Zobacz też: Romeo i Julia Powstania Warszawskiego? Para odnalazła się po 72 latach!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Günther Krabbenhöft (@g.krabbenhoft) Sie 24, 2019 o 12:35 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Britt Kanja (@britt.kanja) Sty 29, 2020 o 9:50 PST