Rossmann promocja kwiecień 2019: rabat na kosmetyki 55%

Rossmann przygotował na kwiecień 2019 promocję, która wzorem lat ubiegłych będzie cieszyła się ogromną popularnością wśród klientek drogerii. Chodzi o promocję 55% na kosmetyki kolorowe.

Rossmann oprócz comiesięcznej promocji 2+2 gratis na kosmetyki, do której już klientki są przyzwyczajone, dwa razy do roku robi mega duże promocje na kolorówkę. Promocja 55% na kosmetyki kolorowe wypada zazwyczaj na wiosnę i jesień i właśnie nadszedł ten moment.

Promocja Rossmann na kosmetyki kolorowe wystartuje już za kilka dni

Rossmann promocja kwiecień 2019 na kosmetyki kolorowe: od kiedy?

Najnowsza promocja Rossmann na kwiecień 2019 rozpocznie się 16 kwietnia dla klientów VIP, natomiast od czwartku 19 kwietnia wszyscy klienci będą mogli już skorzystać z promocji.

Trzeba przyznać, że to idealna promocja, żeby przed Wielkanocą uzupełnić swoją kosmetyczkę. Oczywiście promocja Rossmann 55% na kosmetyki kolorowe będzie obowiązywała również po świętach, tylko trzeba liczyć się z tym, że pod koniec trwania promocji niektóre kosmetyki będą niedostępne.

Rossmann promocja kwiecień 2019: co kupimy w promocji 55% rabatu?

Podczas promocji Rossmann 55% rabatu na kosmetyki kolorowe będziemy miały okazję kupić między innymi: pudry, korektory, bronzery, róże, rozświetlacze, pomadki, kredki do oczu i brwi, błyszczyki, a także lakiery do paznokci.

Rossmann jak zwykle poinformuje swoich klientów o tym, jakie marki kosmetyków będą brały udział w promocji. Taką informację znajdziemy w regulaminie na stronie internetowej drogerii.

Jeśli planujecie większe kosmetyczne zakupy, wiosenna promocja Rossmann to doskonała okazja, by uzupełnić zapasy.

Warto pamiętać, że nowa promocja Rossmann - 55% rabatu na kosmetyki kolorowe będzie dostępna wyłącznie dla klientów klubu Rossmann.

Rossmann promocja kwiecień 2019 na kosmetyki kolorowe: do kiedy?

To już ostatnie dni promocji Rossmann 55% na kosmetyki kolorowe, bowiem promocja trwa tylko do 30 kwietnia.

Jeśli jeszcze nie zdążyłyście zaopatrzyć waszej kosmetyczki w kosmetyki kolorowe warto się pospieszyć, bo jak każda promocja w Rossmannie, również i ta trwa do wyczerpania zapasów.

Na co zapolujecie podczas promocji Rossmann 55% na kosmetyki kolorowe? My już mamy swoje typy!