Anna i Robert Lewandowscy od lat żyją obserwowani czujnym okiem prasy, fanów i miłośników sportu. Nic dziwnego - Robert to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, a Ania od lat prężnie działa jako trenerka fitness, prowadząc jednocześnie kilka pokrewnych firm. Para jest więc zapracowana, a gdy dochodzą do tego dzieci, pewnie wiele z nas zastanawia się: "Jak oni to robią?". Ze względu na napięte grafiki nieraz jedno z nich musi opiekować się pociechami w pojedynkę. Jak radzi sobie z córkami, czteroletnią Klarą i roczną Laurą, Robert Lewandowski, gdy mamy nie ma w domu?

Robert Lewandowski czesze Klarę w nietypowy sposób

Anna Lewandowska opublikowała na swoim profilu na TikToku zabawny filmik. Pod nieobecność mamy w domu to Robert Lewandowski przejmuje wszystkie, nawet te "kobiece" obowiązki. Jak piłkarz poradził sobie z czesaniem córek? Postanowił wypróbować znany wśród ojców TikTokowy trend i zrobić Klarze kucyka przy pomocy...odkurzacza!

@annalewandowska When Mum is not at home… @_rl9 ♬ Spongebob Tomfoolery - Dante9k Remix - David Snell

Filmik szybko stał się hitem wśród użytkowników TikToka, zyskując pół miliona polubień i ponad 6 tysięcy komentarzy w niecałą dobę! 

Lewy nie tylko na boisku sobie radzi

Piłkarz tiktoker fryzjer człowiek wieku talentów!

Jesteście super rodzinką

Ta dziewczynka jeszcze nie wie, że wygrała życie - pisali w komentarzach zachwyceni fani