Promocja w Rossman 55% na kosmetyki do makijażu: zasady

Nowa promocja w Rossmann na kwiecień 2018 „Piękny początek sezonu” dotyczy kosmetyków do makijażu. Klienci drogerii Rossmann będą mogli kupić ulubione kosmetyki do makijażu w atrakcyjnych cenach. Promocja Rossmann obejmuje produkty do makijażu: szminki, podkłady, tusze, pudry oraz wiele innych produktów w tym lakiery do paznokci nawet 55% taniej. Promocja -55% taniej na kosmetyki do makijażu obowiązuje przy zakupie minimum trzech różnych produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Z promocji Rossmann 55 % taniej będą mogli skorzystać uczestnicy programu "Klub Rossmann"

Promocja w Rossman - 55% na kosmetyki do makijażu: kiedy trwa?

Promocja Rossmann 55% taniej na kosmetyki do makijażu będzie trwała od poniedziałku 9 kwietnia do środy 18 kwietnia. Promocja Rossmann - 55% na kosmetyki do makijażu będzie obowiązywała we wszystkich drogeriach Rossmann do wyczerpania zapasów. Jeśli macie już gotowa listę, co chcecie kupić w ramach promocji Rossmann 55% taniej na kosmetyki do makijażu lepiej nie czekajcie na ostatni dzwonek, bo z doświadczenia wiemy, że promocja Rossmann cieszy się ogromną popularnością i w ostatnich dniach promocji może okazać się, że nie kupicie swoich ulubionych kosmetyków.

Promocja w Rossman - 55% na kosmetyki do makijażu: co warto kupić?

Podczas promocji - 55% na kosmetyki do makijażu warto kupić takie produkty, na które nie możemy sobie pozwolić w regularnych cenach albo szkoda nam wydawać pieniędzy na kosmetyki drogich marek. Promocja Rossmann kwiecień 2018 - 55% na kosmetyki do makijażu obejmuje: podkłady, pudry, tusze do rzęs, cienie do powiek, szminki a także lakiery do paznokci. W drogeriach Rossmann znajdziemy kosmetyki do makijażu takich firm jak: Bourjois, L’Oreal, Rimmel, Max Factor, Maybelline, Miss Sporty, czy Revlon.

Produkty objęte promocją Rossmann 55% na kosmetyki do makijażu są oznaczone specjalną etykietą. Pełną listę produktów objętych promocją Rossmann kwiecień 2018 55% na kosmetyki do makijażu będzie można znaleźć w regulaminie akcji, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 55% na kosmetyki do makijażu.

Macie w planach skorzystać z promocji Rossmann 55% na kosmetyki do makijażu?