Praca marzeń - Barefoot Bookseller 2020 - zostać sprzedawcą książek na Malediwach!

Interesujące książki, słońce, a w tle Ocean Indyjski - brzmi jak perfekcyjne wakacje, prawda? Okazuje się jednak, że to może być przepis na idealną pracę! A to wszystko dzięki projektowi Barefoot Bookseller. Jest to coroczny projekt organizowany na Malediwach w resorcie Soneva Fushi. Przepięknie urządzona księgarnia na rajskiej wyspie raz na rok zatrudnia jednego pracownika, który przez 6 miesięcy może mieszkać nad oceanem i zajmować się sklepem. Pierwszy taki pop-up otwarty był w grudniu 2018 roku, osiągając olbrzymi sukces, dlatego obecnie trwa trzecia odsłona projektu. Pomysłodawcom przyświecała myśl, że większość z nas ma czas i siłę na obcowanie z książkami jedynie podczas urlopu. Dlatego zdecydowali się stworzyć kreatywną przestrzeń w tak wyjątkowym miejscu na Ziemi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Barefoot Bookseller (@barefootbookseller) Mar 7, 2020 o 8:49 PST

 

Przeczytaj również: Tak wygląda praca w chmurach!

Malediwy nie tylko na wakacje. Wymarzona praca czeka na Ciebie!

W ogłoszeniu o pracę możemy przeczytać, że do zadań pracownika księgarni będzie należeć obsługa klienta, organizowanie warsztatów pisarskich oraz prowadzenie mediów społecznościowych księgarni. Oprócz możliwości pracy w pięknych okolicznościach przyrody to również wielka szansa na rozwój osobisty. Sprzedawca księgarni będzie mieć możliwość spotkania najsławniejszych pisarzy oraz indywidualnych konsultacji z artystami dotyczącymi pracy literackiej. Dodatkowo do jego zadań będzie należało tworzenia inspirujących warsztatów, a co za tym idzie poznanie wyjątkowych osobowości odwiedzających kurort. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Barefoot Bookseller (@barefootbookseller) Mar 18, 2020 o 1:45 PDT

 

Zobacz także: Zarabiają na mieszkaniu w luksusowych willach

Wymarzona praca na Malediwach - jakie są wymagania?

Taka praca to gratka dla wszystkich moli książkowych, którzy chcą spędzić pół roku praktycznie na plaży. Jednak aby zostać wybranym na to stanowisko, od kandydata wymaga się określonych kwalifikacji. Podstawą jest dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie w sprzedaży książek oraz umiejętności pisarskie. Kandydat musi być również osobą otwartą i lubiącą kontakty z innymi. Jeśli czujesz, że to właśnie praca dla Ciebie aplikuj koniecznie na stronie barefootbookseller.com. Masz czas tylko do 30 września! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w realizacji marzeń!

Zobacz także:

Przeczytaj także: Malediwy to raj na Ziemi!