Piotr Woźniak Starak motorówka na Mazurach

W niedzielę nad ranem na jeziorze Kisajny znaleziono dryfująca pustą motorówkę. Po wstępnych oględzinach policja i straż stwierdziły, że przebywały na niej dwie osoby. Jedną z nich, 27-letnią kobietę, którą jak donosi się nieoficjalnie, identyfikuje się jako Julię Starak, odnaleziono na brzegu. Poszkodowana sama dopłynęła ok. 100 metrów nocą. Nie wiadomo jednak co stało się z kierowcą motorówki, która miała się przechylić przy ostrym manewrze i wyrzucić żeglujących. Motorówką pływał znany producent filmowy i biznesmen oraz mąż Agnieszki Woźniak Starak, Piotr Woźniak Starak. Od prawie dwóch dób trwają poszukiwania męża znanej dziennikarki, na razie bez efektu. Dwa dni temu Agnieszka Woźniak Starak pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z wakacji na Mazurach, jeszcze przed zaginięciem partnera. Teraz pod postem Agnieszki pojawiają się dziesiątki wspierających komentarzy. 

"Pani Agnieszko jestem sercem z Panią. Modlę się, żeby to nie była prawda!", "Pani Agnieszko, oby udało się odnaleźć Piotra, jesteście wspaniałymi ludźmi. Jestem załamany doniesieniami.", "Trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się dobrze. Oby mąż szczęśliwie się odnalazł.", piszą zaniepokojeni obserwatorzy.

Wśród komentujących nie zabrakło jednak internetowych hejterów, którzy na początku uczepili się tematu domniemanego usunięcia implantów piersi przez Agnieszkę Woźniak Starak, a teraz nie mogą się powstrzymać od niewybrednych komentarzy dotyczących tragicznego wypadku Piotra Woźniaka Staraka.

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka Woźniak Starak na wakacjach

Producent, który zrobił sobie małą wakacyjną przerwę, w domu na Mazurach, z rodziną i przyjaciółmi był w trakcie przygotowań do promocji nowego filmu - "Ukryta gra". To film z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych, który swoją premierę będzie miał 8.listopada 2019 roku. 

Aktualnie jednak mocno trzymamy kciuki za odnalezienie w okolicach jeziora Kisajno Piotra Woźniaka Staraka i przesyłamy dobrą energię do Agnieszki Woźniak Starak. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leniwie, po cichutku przyswajam witaminę D #wakacje #mazury #chillax

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Sie 17, 2019 o 6:59 PDT