Penelope Cruz postawiła na boba

Penelope Cruz od lat zachwyca na srebrnym ekranie nie tylko swoim talentem, ale też urodą. Znakiem rozpoznawczym aktorki zawsze były jej piękne, gęste i długie włosy, które opadały na ramiona miękkimi falami. Jedyna poważna zmiana fryzury, jaką aktorka ma na swoim koncie, miała miejsce na planie „The Assasination of Gianni Versace: American Crime Story”, gdzie wcieliła się w rolę Donatelli Versace, blond ikony mody.

Aktorka postanowiła jednak spróbować czegoś nowego. Postawiła na najmodniejsze w tym sezonie cięcie i zachwyciła wszystkich fanów. Jak podoba się Wam w krótkich włosach?

Penelope Cruz w krótkich włosach

Penelope Cruz wstawiła na Instagrama zdjęcie prezentujące efekty metamorfozy. Aktorka zdecydowała się na boyfriend boba, czyli jedną z najmodniejszych fryzur na wiosnę 2021. Gwiazdy oszalały na jej punkcie i doprawdy trudno się dziwić! Jest nie tylko niezwykle wygodna i prosta w utrzymaniu, ale też wspaniale podkreśla linię szczęki i odejmuje lat.

Bob został okrzyknięty najmodniejszą fryzurą roku 2021. Jeśli również marzy Ci się bardziej zdecydowane cięcie, ale nie jesteś pewna, czy będzie Ci w nim do twarzy, polecamy ten artykuł, gdzie doradzamy, jak dopasować tę modną fryzurę do swoich rysów.