Paznokcie modne kolory na lato 2019

Wygląda na to, że na lato w tym roku przyjdzie nam trochę poczekać. Póki co wiosna jest w odwrocie, wiec i lżejsza garderoba czeka w stanie zawieszenia. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie temu, by oddać się testowaniu nowych trendów w makijażu i w manicure – zwłaszcza te ostatnie mocno rozpalają wyobraźnię i aż proszą się o to, by sięgnąć po nie od zaraz. Co będziemy nosić na dłoniach tego lata?

Złoty manicure – 14 sposobów jak nosić najmocniejszy kolor tej wiosny

Mocnym trendem będą paznokcie w wersji naturalnej – manicure w delikatnym naturalnym odcieniu w wersji bardzo skromnej (krótko spiłowane, prawie niewidoczne), ale amatorki mocnego koloru też nie będą rozczarowane: manicure fluo wraca do łask i to w wersji z przytupem. Żółte odcienie idące w kierunku ciepłego oranżu, czerwień w ciemnej, ale bardzo nasyconej wersji czy ta w najintensywniejszym wydaniu będą się cieszyć jeszcze większym powodzeniem, niż kiedykolwiek wcześniej.

Modne paznokcie na lato 2019: paznokcie w neutralnych odcieniach

Dla wielu kobiet to najwygodniejsza, a czasem jedyna możliwa opcja: nie wszystkie możemy pochwalić  się paznokciami, które łatwo zapuścić i utrzymać w eleganckim wydaniu. I dobrze: czemu wszystkie miałybyśmy nosić je na tę sama modłę i kto powiedział, że tylko długie mogą robić wrażenie? Skromny, schludny, podstawowy manicure wskakuje w tym sezonie o oczko wyżej i wreszcie oficjalnie zasługuje na miano jednego z najmodniejszych. Uff, co za ulga!

Paznokcie modne kolory na lato 2019: paznokcie w dwóch kolorach

To wcale nie jest opcja dla niezdecydowanych! Dwa kolory, które zgrabnie łączymy na jednym paznokciu to wcale nie przypadkowe spotkanie. Przeciwnie: to powinien być dobrze przemyślany, sprawdzony duet, którego połówki wzajemnie się dopełnią. Przykłady można sypać jak z rękawa: czerń plus złoto, oranż i brąz, albo wersja dla odważnych i nasz redakcyjny faworyt: czerwień plus róż.  

Manicure lato 2019: błysk

U progu nowego sezonu matom mówimy grzeczne: do widzenia! Opalone dłonie lubią błysk, a więc nawet klasyczne lakiery śmiało przeciągamy dodatkową warstwą i pozwalamy, by to właśnie one najbardziej przyciągały wzrok. Niezależnie od tego, na jaki kolor się zdecydujemy.

Paznokcie hybrydowe lato 2019: brokat

Ten trend ma wiele amatorek, bo jeśli dobrze się zastanowić, jest nie tylko super wdzięczny, ale też niezwykle praktyczny. Brokaty mocno trzymają się paznokci, wiec nawet jeśli zamiast hybrydy sięgniemy po zwykły lakier, możemy liczyć na to, że będzie nam służył znacznie dłużej, niż klasyczne maty czy błyski. Dużo łagodniej się też ściera, więc wszelkie niedociągnięcia czy po prostu upływ czasu będzie łatwiejszy do przełknięcia.

Zobacz także:

Paznokcie na lato 2019: czerń

Czarne paznokcie to najmocniejszy i najbardziej bezkompromisowy trend. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki czy niedociągnięcia, ale też paradoksalnie chyba żaden inny kolor nie gra tak dobrze z pierwszą opalenizną! Nie przejdzie niezauważony nie tylko na długich, ale też ultrakrótkich paznokciach. Dla niezdecydowanych: do wypróbowania przynajmniej raz!