"Z pazurem": tutoriale paznokcie

Jakie paznokcie są modne na lato 2018? Czym wykonać skomplikowane wzorki na paznokcie? O tym wszystkim opowiadamy w naszym urodowym cyklu wideo, w którym główną rolę odgrywają właśnie paznokcie. W "Z pazurem" by kobieta.pl x salon WISŁA przez najbliższe tygodnie będziemy pokazywać jakie są najpiękniejsze trendy na paznokcie i jak je samodzielnie zrobić.

Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe to idealny sposób, by mieć piękne paznokcie przez długi czas. Wyjeżdżając na długi weekend czy wakacje, warto zrobić paznokcie hybrydowe i nie przejmować się tym, że po kilku dniach, kąpieli w słonej morskiej wodzie czy w basenie nasze paznokcie będą w opłakanym stanie. Paznokcie hybrydowe są wyjątkowo odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. A do tego pięknie wyglądają. Nasze doświadczenia pokazują, że paznokcie hybrydowe są idealnie sprawdzają się latem.

 

Wzorki na paznokcie

Na myśl o lecie, od razu przychodzą nam do głowy kwiaty. Nie może ich też zabraknąć na letnich paznokciach. W dzisiejszym odcinku "Z pazurem" pokazujemy jak zrobić proste i efektowne wzorki na paznokcie z motywem kwiatów, których przygotowanie jest łatwiejsze niż myślisz. Wzorki na paznokcie w kształcie kwiatów wymagają wprawdzie trochę wprawy, jednak z pewnością po kilku próbach osiągniesz zamierzony efekt. Nasz najnowszy tutorial przedstawia krok po kroku jak zrobić piękne paznokcie hybrydowe. Naszym zdaniem te wzorki na paznokcie świetnie komponują się z lekką, wakacyjną atmosferą.

12 najmodniejszych wzorów na paznokcie. 

10 najmodniejszych kolorów na paznokcie. 

Domowe sposoby na piękne paznokcie.