"Z pazurem": tutoriale paznokcie

Jakie paznokcie są modne na lato 2018? Czym wykonać skomplikowane wzorki na paznokcie? O tym wszystkim opowiadamy w naszym urodowym cyklu wideo, w którym główną rolę odgrywają właśnie paznokcie. W "Z pazurem" by kobieta.pl x salon WISŁA przez najbliższe tygodnie będziemy pokazywać jakie są najpiękniejsze trendy na paznokcie i jak je samodzielnie zrobić.

Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe to idealny sposób, by mieć piękne paznokcie przez długi czas. Wyjeżdżając na długi weekend czy wakacje, warto zrobić paznokcie hybrydowe i nie przejmować się tym, że po kilku dniach, kąpieli w słonej morskiej wodzie czy w basenie nasze paznokcie będą w opłakanym stanie. Paznokcie hybrydowe są wyjątkowo odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. A do tego pięknie wyglądają. Nasze doświadczenia pokazują, że paznokcie hybrydowe są idealnie sprawdzają się latem. Mitem jest też, że paznokcie hybrydowe bardzo niszczą nasze naturalne paznokcie. Kluczowy jest sposób w jaki zdejmuje się hybrydę. Umiejętnie zdjęta w profesjonalnym salonie kosmetycznym na pewno nie zniszczy Waszych paznokci.

Wzorki na paznokcie: lato 2018

Lato to czas, kiedy można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Dotyczy to również paznokci. W dzisiejszym odcinku "Z pazurem" pokazujemy jak zrobić proste i efektowne wzorki na paznokcie, które są połączeniem neonowego koloru i złota. Takie wzorki na paznokcie nie wymagają wielkich umiejętności, zatem z powodzeniem możesz spróbować wykonać je sama. Nasz najnowszy tutorial przedstawia krok po kroku zrobić wzorki na paznokcie i uzyskać piękne paznokcie hybrydowe. Naszym zdaniem te wzorki na paznokcie świetnie wyglądają w połączeniu z opaloną skórą i idealnie sprawdzą się na letnich imprezach.

 

10 najmodniejszych KOLORÓW paznokci. 

Zregeneruj ZNISZCZONE paznokcie. 

Domowe sposoby na piękne i zdrowe paznokcie.