"Z pazurem": tutoriale paznokcie

Jakie paznokcie są modne w tym sezonie? Jak odpowiednio przygotować paznokcie przed ich pomalowaniem? Czym wykonać skomplikowane wzorki na paznokcie? O tym wszystkim opowiadamy w naszym urodowym cyklu wideo, w którym główną rolę odgrywają właśnie paznokcie. W "Z pazurem" by kobieta.pl x salon WISŁA przez najbliższe tygodnie będziemy pokazywać jakie są najpiękniejsze trendy na paznokcie w tym sezonie.

Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe to idealny sposób, by mieć piękne paznokcie przez długi czas. Wyjeżdżając na majówkę czy wakacje, warto zrobić paznokcie hybrydowe i nie przejmować się tym, że po kilku dniach, kąpieli w słonej morskiej wodzie czy w basenie nasze paznokcie będą w opłakanym stanie. Paznokcie hybrydowe są wyjątkowo odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. A do tego pięknie wyglądają.

 

Paznokcie żelowe

Jeśli zależy Wam, żeby paznokcie były naprawdę trwałe, dobrym rozwiązaniem będą paznokcie żelowe. Choć naszym zdaniem paznokcie hybrydowe wyglądają naturalniej, w niektórych sytuacjach paznokcie żelowe sprawdzą się najlepiej. Jeśli masz przed sobą ważne wydarzenie, a Twoje paznokcie są mocno zniszczone, paznokcie żelowe pozwolą Ci zatuszować braki. Co więcej, wzorki na paznokcie możesz też nałożyć na paznokcie żelowe.

Wzorki na paznokcie

Lato to czas, kiedy możemy sobie pozwolić na trochę szaleństwa. Po jesiennych stylizacjach w ciemnych kolorach, przyszła pora na neony, brokaty i szalone wzorki na paznokcie. W dzisiejszym odcinku "Z pazurem" pokazujemy jak zrobić wakacyjne wzorki na paznokcie. Nasz tutorial pokazuje krok po kroku jak zrobić piękne paznokcie hybrydowe. Jak Wam się podobają takie szalone wzorki na paznokcie?

Domowe sposoby na piękne paznokcie.

Paznokcie 2018: 12 TRENDÓW. 

Zobacz także:

Manicure hybrydowy: 5 często popełnianych błędów.