Paulla zmieniła fryzurę 

Paulina Ignasiak, znana jako Paulla, to jedna z najpopularniejszych polskich artystek. Zasłynęła takimi hitami jak “Od dziś”, “Dwa słowa dla życia” czy “Kocham cię dalej”. Znakiem rozpoznawczym piosenkarki od lat była jej oryginalna fryzura. Gwiazda do tej pory stawiała na asymetryczne pixie cut z grzywką, jednak lubiła eksperymentować z kolorem. Artystka przez dłuższy czas była wierna ciemnym, kruczoczarnym włosom, potem wybrała supermodny róż, a teraz jest jasną, platynową blondynką.  

Artystka wróciła niedawno po dłuższej przerwie na salony i wystąpiła w nowym odcinku programu “Jaka to melodia”. Tam zaskoczyła telewidzów sporą metamorfozą. Paulla nie tylko odświeżyła kolor włosów, ale zrezygnowała też ze swojego charakterystycznego cięcia dla fryzury, która jest hitem 2022 roku.  

Paulla postawiła na popularne cięcie 2022 

Paulla od lat była wierna bardzo krótkim włosom. Wraz z nadejściem mody na boba, postanowiła jednak wypróbować te najmodniejsze cięcie 2022 roku. Artystka zapuściła włosy, jednak dalej stawia na asymetryczny przedziałek na boku. Takie uczesanie świetnie sprawdza się zwłaszcza u posiadaczek cienkich włosów, ponieważ wizualnie unosi fryzurę i dodaje włosom objętości.  

Foto: EastNews

Na boba nie bez powodu decyduje się coraz więcej gwiazd, na czele z Magdą Mołek. Fryzura jest nie tylko niezwykle uniwersalna, ale też niesamowicie odmładza. Bob podnosi optycznie owal twarzy, zmiękcza jej rysy i jest bardzo prosty w stylizacji. Jeśli kochasz naturalne, niewymuszone fryzury, wystarczy, że po umyciu włosów nałożysz kosmetyk nadający objętość i wysuszysz je na okrągłej szczotce.  

Oprócz zmiany długości, Paulla zdecydowała się także na odświeżenie koloru. Zamiast jasnego blondu, artystka wybrała niezwykle popularną platynę w chłodnym odcieniu. Dzięki temu uniknęła brzydkiego efektu żółtych pasm. Jeśli też myślicie o bardzo jasnym blondzie, nie zapominajcie o regularnym stosowaniu fioletowego szamponu, który zapewnia ładny, chłodny odcień włosów i zapobiega ich żółknięciu.