Paulina Smaszcz to jedna z najbardziej energetycznych kobiet polskiego show-biznesu. Niestety, jej życie to nie tylko pasmo sukcesów. Dwa lata temu dziennikarka rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim, z którym prezenterka tworzyła małżeństwo przez 23 lata. Para doczekała się dwóch synów - 24-letniego Franciszka oraz 15-letniego Juliana. Wiadomość o rozstaniu była szokiem dla opinii publicznej. Jeszcze rok przez rozwodem, w 2018 roku para udzieliła głośnego wywiadu dla Gali, gdzie małżonkowie deklarowali sobie wieczną miłość. "Nigdy się naszą miłością nie nudzę" - mówił wtedy Maciej Kurzajewski.

Dziennikarka wyraźnie odżyła po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. Niedawno Paulina Smaszcz podzieliła się kulisami trwającego dwie dekady związku i głośnego rozstania. "Mówię kobietom wprost, dlaczego się rozstaliśmy, pomijając jakieś tam tajemnice, ale w pewnym momencie, kiedy czujesz, że związek ciebie uwiera, że jesteś w związku samotna, że ktoś ciebie nie rozumie, nie wspiera twoich marzeń, planów, twojego życia, nie idzie w rytmie twojego serca, to lepiej dać mu szansę zbudować coś nowego i szczęśliwego". Jak się okazuje, Paulina Smaszcz znalazła już nową miłość.

Paulina Smaszcz znowu zakochana!

W rozmowie z Plotkiem Paulina Smaszcz wyznała, że jej serce znów jest zajęte. 48-latka przyznała, że po rozwodzie dała miłości kolejną szansę. "Miłość w moim życiu jest bardzo ważna i chcę się zakochać, mieć motyle w brzuchu, chcę kochać, mieć partnera, który będzie moim wsparciem, będzie lojalny i pełen szacunku i którego ja też będę mogła wspierać. I oczywiście... ja się z kimś spotykam!" - wyznała dziennikarka.

Prezenterka podkreśla jednak, że jej nowy partner nie jest osobą publiczną i ma niewiele wspólnego ze światem show-biznesu.

To są absolutnie inne kręgi, on nawet nie posiada mediów społecznościowych. I cudownie, to jest wspaniałe. Nie chcę już nikogo z show-biznesu. Nie chcę już żadnych mężczyzn, którzy będą ze mną konkurować lub się porównywać - dodała Smaszcz