Paulina Smaszcz: „Umarłabym spełniona”

Paulina Smaszcz to kobieta doświadczona, ale też spełniona, która jest świadoma tego, co osiągnęła, kim jest i co dała innym oraz sobie. Na pytanie, czy boi się starości, odpowiedziała:

- Dziękuję losowi za dwóch wspaniałych synów, chociaż moja droga do macierzyństwa była bardzo skomplikowana. Mam za sobą wspaniałe małżeństwo, które się rozjechało. Spełniłam się naukowo. Gdyby przyszło mi jutro umrzeć, to powiedziałabym: „umieram spełniona”.

Paulina Smaszcz – nowe życie, nowa odmładzająca fryzura

W ostatniej części wywiadu wideo Paulina Smaszcz opowiada także o momencie, gdy postanowiła ściąć włosy. Gwiazda nawiązała do słynnego cytatu Coco Chanel, która powiedziała przed laty: „Gdy zmieniasz swoje życie, to ścinasz włosy”.
 

 

Paulina Smaszcz – synowie i ich dziewczyny

Paulina Smaszcz – autorka książki „Bądź Kobietą Petardą” pochwaliła się również, że ma wspaniałe relacje z dziewczynami swoich dwóch synów.


- Mam świetne relacje z dziewczynami moich synów i oni się nawet o to wściekają – zażartowała, dodając, że wiele związków jest niszczonych przez zazdrosne matki, które nie chcą lub nie potrafią oddać swoich ukochanych synów.

- Ja wychowuję synów na partnerów swoich kobiet – dodała Paulina Smaszcz.

Zobaczcie ostatnią część rozmowy wideo z Pauliną Smaszcz!

OBEJRZYJ TEŻ POZOSTAŁE, WCZEŚNIEJSZE CZĘŚCI WYWIADU: