Inspiruje mnie Paulina. Z nastolatki stała się piękną, młodą, dojrzałą kobietą. Czerpię z niej garściami, mam w niej przyjaciółkę — mówi o córce Katarzyna Błędowska. Dziewczyny razem tworzą, motywują się do działania i pokonują przeciwności. Na zaproszenie marki Ibuvit wzięły udział serii pytań i odpowiedzi, czyli popularnym w sieci Q&A. 

Duet OMatkoiCórko o hejcie, walce ze stresem i wspólnym spędzaniu czasu

Dziewczyny swój kanał OMatkoiCórko tworzą od siedmiu lat. Mają setki tysięcy fanów — ponad 675 tysięcy subskrybentów na YouTubie oraz ponad 400 tysięcy obserwatorów na Instagramie. W rozmowie z nami opowiedziały, z jakimi komentarzami muszą się mierzyć, mimo że treści, które pojawiają się na ich kanale, przepełnione są pozytywną energią. 

W pamięci wciąż mają komentarze widzów, którzy skrytykowali nową fryzurę Pauliny (z której ona sama była zadowolona):

Nie wiem, czy pod tym filmem było 100, 200, czy 1000 komentarzy... Tak ogromny hejt na Paulinę spłynął. Byłam zła, denerwowało mnie to. Zastanawiałam się, jak tak można. To jej wygląd, a im nic do tego.

Paulina i Kasia nie zrażają się jednak bezpodstawną krytyką — walczą z hejtem, a ze stresem i negatywnymi emocjami radzą sobie naprawdę dobrze.

Uwielbiam słuchać muzyki [...] relaksują mnie spacery z psami — przyznaje Kasia.

Ja uwielbiam robić sobie drzemki! Odprężają mnie! - dodaje Paulina.

Zobacz także:

Dziewczyny dbają o siebie także od wewnątrz.

Regularnie od jakiegoś czasu zażywam Ibuvit Magnez. Wybrałam właśnie ten produkt, ponieważ jego innowacyjna, trójwarstwowa technologia pozwala nam na to, aby w optymalny sposób przyjąć wszystkie potrzebne składniki. Magnez niweluje znużenie, wspomaga koncentrację, sprawia, że odczuwamy mniej stresu. Same korzyści! - mówi Kasia.

Kasia Ibuvit Magnez poleciła Paulinie, kiedy zdawała maturę:

Dzięki niemu nie miałam problemów z koncentracją. Było mi dużo łatwiej skupić się na nauce. Ten magnez poleciła mi mama, a ja polecam go wam. Pamiętajcie, żeby o siebie dbać - podkreśla Paulina.

Ibuvit Magnez to suplement diety zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Preparat został przygotowany w technologii trójwarstwowej tabletki. Technologia trójwarstwowa uwalnia składniki w różnych odstępach czasowych.

Produkt przeznaczony dla młodzieży od 12 roku życia i osób dorosłych.