„The Crown” sezon 4. Zwiastun. Co wydarzy się w 4. Sezonie?

            Zwiastun 4. sezonu „The Crown” skupia uwagę na trzech niesamowitych kobietach, mających swój ogromny wkład w historię, nie tylko Wielkiej Brytanii, ale i całej Europy. Królowa Elżbieta (Olivia Colman) i pozostali członkowie rodziny królewskiej starają się znaleźć najlepszą możliwą kandydatkę na żonę dla następcy tronu, księcia Karola (Josh O’Connor). Sprawa jest pilna i niezwykle istotna - chodzi nie tylko o ukochaną księcia, ale i przyszłą królową. Sam zwiastun rozpoczyna się spotkaniem wspomnianej już monarchini z panią premier Margaret Thatcher (Gillian Anderson).

            To właśnie ona wciągnie Zjednoczone Królestwo w walkę o Falklandy-Malwiny, powodując tym zgrzyty we Wspólnocie Narodów. Thatcher, będąca pierwszą kobietą premier w historii państwa, stanie się także powodem, dla którego Brytyjczycy zaczną obawiać się, czy jej kontrowersyjna polityka, jest na pewno skuteczna, a także zaczną odczuwać pierwsze konsekwencje jej rządów.

Zobacz też:

Tragiczna śmierć księżnej Diany. Czy mogła przeżyć?

LITTLE FASHION STORY: Najbardziej skandaliczna suknia księżnej Diany

Książę William o tym, jak wpłynęła na niego śmierć matki

„The Crown” sezon 4. Diana Spencer wkracza do akcji

            No i jeszcze ta trzecia - Diana Spencer (Emma Corrin), która wda się w romans z synem Elżbiety, Karolem. Na zwiastunie widzimy, jak jeździ na wrotkach po pałacu, tańczy, płacze i otwarcie przyznaje, że to czego pragnie każdy człowiek, to być kochanym. Jak bardzo jej pojawienie się podzieli królewską rodzinę?

            W zwiastunie widzimy też księżniczkę Małgorzatę. Grana przez Helenę Bonham Carter (znaną między innymi z roli Bellatrix Lestrange z Harrego Pottera) siostra Elżbiety wyraża swoją opinię na temat ukochanej Karola. Czy będzie mieć rację?

Warto dodać, że twórcy już jakiś czas temu zapowiadali, że zależało im na tym, by serialowa opowieść o księżnej Dianie była jak najbardziej zbliżona do pierwowzoru. Stąd decyzja, by w „The Crown” pojawi się m.in. wątek zmagania się Lady Diany z bulimią.

Fani mody z pewnością czekać będą natomiast na scenę zaślubin księcia Karola z Dianą Spencer, a to ze względu na jedną z najbardziej spektakularnych sukien ślubnych w dziejach ludzkości! Jaka tajemnica kryła się za ślubną kreacją księżnej Diany?

„The Crown 4.” – kogo zobaczymy w obsadzie?

W kontynuacji produkcji Netflixa wystąpią również: Tobias Menzies (książę Filip), Emerald Fennel (Camilla Parker Bowles), Marion Bailey (matka królowa), Erin Doherty (księżniczka Anna) oraz Tom Byrne (książe Andrzej).

„The Crown” sezon 4. – kiedy premiera?

4. sezon serialu „The Crown” pojawi się na platformie Netflix już 15 listopada 2020 roku!

Zobacz też:

Ulubione perfumy księżnej Diany. Była im wierna do samego końca

"Gambit Królowej" - genialny serial z Marcinem Dorocińskim. Czym są zielone pigułki, które bierze Beth?

Dom z filmu "Rebecca" istnieje naprawdę. Oto jego tajemnica!