Netflix: nowości na październik

Neflix zdołał przygotować wiele propozycji, które z pewnością przypadną do gustu fanom wszystkich gatunków. Z powodu epidemii zadanie nie było proste, jednak popularna platforma zdołała dostarczyć nam świeżą partię nowości na nadchodzący sezon.

Poniżej znajdziecie listę największych hitów i najlepiej zapowiadających się premier oraz daty publikacji wszystkich filmów i seriali. W naszej galerii zobaczycie więcej zwiastunów. Łapcie popcorn i włączajcie Netflixa. Wiecie już, co obejrzycie w październiku?

Netflix: seriale na październik

„Dobrego dnia, Veronico” to brazylijski serial kryminalny na podstawie książki o takim samym tytule, która powstała przy współpracy z kryminologiem Ilaną Casoy. Młoda policjantka za wszelką cenę stara się rozgryźć dwie niecodzienne sprawy i pomóc ofiarom. W rolach głównych zobaczymy: Tainá Müller, Eduardo Moscovis, Camila Morgado.

„Nawiedzony dwór w Bly”, czyli druga część „Nawiedzonego dworu” to propozycja idealna dla każdego, kto nie może doczekać się Halloween. Historia, w której mieszają się żywi i umarli z pewnością wywoła dreszczyk grozy. W produkcji zagrali Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, Benjamin Evan Ainsworth oraz Amelie Smith.

„Dystans społeczny” ma tylko 8 odcinków, ale trudno o produkcję, która byłaby bardziej na czasie. Zobaczymy w nim wiele znanych twarzy, między innymi aktorki z „Orange is the new black”. Cel? Pokazać blaski i cienie życia w izolacji. Mini-serial opowiada historie osób, które godzą konieczność zachowania dystansu z potrzebą kontaktu z drugim człowiek.

 

ZOBACZ TEŻ: Nowy serial "Emily w Paryżu" jak "Seks w wielkim mieście" - ciuchy, splendor i burzliwe romanse. Kiedy premiera?

Netflix: filmy na październik

„Zajmiesz się nim?” to meksykańska komedia romantyczna opowiadająca o problemie wielu młodych par. On bardzo chciałaby już zostać ojcem. Ona właśnie zaczęła robić karierę i nie chce rezygnować z niej dla macierzyństwa. Czy uda im się pogodzić sprzeczne pragnienia? W rolach głównych Mauricio Ochmann Esmeralda Pimentel, Matteo Giannini.

„Hubie ratuje Halloween” to komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Hubie Dubois, w którego wciela się gwiazda filmów komediowych – Adam Sandler, nie jest zbyt poważany wśród swoich znajomych. Wyśmiewany odludek znajduje w sobie siłę, by stanąć w obronie społeczności Salem w stanie Massachusetts. W filmie razem z Sandlerem zagrali Julie Bowen, Kevina Jamesa, Steve'a Buscemi oraz Roba Schneidera.

„Proces siódemki z Chicago” to gratka dla fanów dramatów sądowych. Pokojowy protest podczas Krajowej Konwencji Demokratycznej w 1968 roku zmienia się w zamieszki i starcie z policją. Jego organizatorzy zostali pociągnięci do odpowiedzialności i stanęli przed sądem. W rolach głównych Sacha Baron Cohen, Eddie Redmayne, Yahya Abdul-Mateen II.

NETFLIX Nowości na październik: daty premier

"Dobrego dnia, Veronico” premiera 1 października 2020
"Nawiedzony dwór w Bly" premiera 9 października
"Dystans społeczny" premiera 15 października
"Zajmiesz się nim?" premiera 2 października 2020
"Hubie ratuje Halloween" premiera 7 października 2020
"Proces Siódemki z Chicago" premiera 16 października
''Deaf U'' - 9.10.2020
''The Queen’s Gambit'' - 23.10.2020
''The One'' - październik 2020
''La Révolution'' - październik 2020
''Tiny Pretty Things'' - październik 2020

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego Tom Hardy jest stworzony do roli Jamesa Bonda?