#MojaSuperMoc - co to za projekt?

Celem projektu jest wsparcie kobiet dotkniętych chorobami nowotworowymi, bo to choroba lub inne życiowe trudności sprawiają, że zapominamy o kobiecym elemencie, który jest w każdej z nas.

W pierwszym etapie projektu zostały zorganizowane warsztaty dla tych, którzy są z chorymi na co dzień. Rodzina, przyjaciele, najbliżsi dowiedzieli się, jak towarzyszyć w chorobie i w wychodzeniu z niej.

Wiemy, że nie tylko choroby sprawiają, że czasem przestajemy w siebie wierzyć, dlatego drugim etapem jest konferencja przeznaczona dla każdej z nas. Chcemy wygospodarować czas, stworzyć przestrzeń i dać narzędzia, by każda z kobiet mogła z łatwością odkryć w sobie swoją super moc.

Inicjatorem i pomysłodawcą projektu Kobiecy Element pod hasłem #MojaSuperMoc jest Leszek Stanek, który wraz z firmą Elfa Pharm Polska postanowił pomóc każdej z nas.

Znane ambasadorki w projekcie #MojaSuperMoc

Do akcji włączyło się wielu influencerów, specjalistów oraz osób publicznych. Ambasadorkami projektu zostały: pisarka Katarzyna Grochola, aktorka Olga Bołądź, trenerka zmiany, szkoleniowiec i wykładowca Paulina Smaszcz – Kurzajewska, wokalistka Mery Spolsky oraz psycholożka Anna Demarczyk. To kobiety różnej profesji, w różnym wieku, ale łączy je jedna bardzo ważna rzecz: są zdeterminowane do działania na rzecz tych, którzy potrzebują wsparcia.

Konferencja, na której nie może Cię zabraknąć

Podsumowaniem projektu będzie dwudniowa konferencja, która odbędzie się w dniach 16-17.11.2019 r. w centrum konferencyjnym MsMermaid w Warszawie. Wśród prelegentów wystąpią ambasadorki akcji, a także m.in. Marta Frej, Paulina Ihnatowicz, Iza Grzybowska i inni. Na zakończenie drugiego dnia konferencji odbędzie się gala #MojaSuperMoc z udziałem gwiazd oraz mini recital Mery Spolsky. Będzie można także wziąć udział w licytacji na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Podczas konferencji, oprócz motywujących prelekcji, będzie można spędzić czas i porozmawiać z inspirującymi kobietami. Dla każdego uczestnika konferencji przewidziano zestaw kosmetyków Elfa Pharm Polska oraz pakiet materiałów konferencyjnych.

Spotkaj się z nami 16 i 17 listopada w Warszawie!

Bilety oraz więcej informacji o konferencji znaleźć można na stronie www.mojasupermoc.pl.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasza akcja #KobiecyElement na rzecz Fundacji Rak'n'Roll powoli zmierza ku końcowi. Podsumowaniem całorocznego projektu będzie konferencja #MojaSuperMoc, na którą już teraz serdecznie zapraszamy  Prelekcje skupią się wokół tematyki wsparcia i odkrywania w sobie wyjątkowości nawet w trudnym czasie choroby - bo supermoc drzemie w każdym z nas. W programie nie zabraknie też innych inspirujących wystąpień o kulisach akcji. Konferencję uświetni bankiet i mini recital Mery Spolsky.  Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17.11.2019 w Warszawie w MsMermaid – Conference Center at The Tides przy ul. Wioślarskiej 8. Gośćmi specjalnymi będą m.in. ambasadorki projektu: Katarzyna Grochola, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Olga Bołądź, Mery Spolsky oraz Anna Demarczyk.  Link do biletów czeka na Ciebie w BIO oraz na stronie mojasupermoc.pl  #elfapharm #fundacjaraknroll #mojasupermoc #kobiecyelement #wsparcie #konferencja #warszawa #elfawspiera

Post udostępniony przez Elfa Pharm Polska (@elfapharm) Paź 22, 2019 o 10:34 PDT