Czerwień i neonowy róż? A może szarości? Z tymi kolorami na chwilę się żegnamy. Oto najświeższe trendy w zdobieniu paznokci.

Biel

Była obecna już wcześniej. Teraz jest jej jeszcze więcej. Co? Mleczna, matowa biel. Czasami w połączeniu ze złotem lub srebrem. Jeśli jeszcze nie przekonałyście się do tego koloru na swoich paznokciach spróbujcie teraz! Bieli będzie dużo, szczególnie latem!

Naturalny look

Do łask powracają paznokcie bez nałożonego lakieru, a jedynie wypolerowane lub pociągnięte odżywką. Ewentualnie może być półprzezroczysty odcień nude. To dobry znak dla wszystkich tych z Was, które nie przepadają za malowaniem i suszeniem paznokci. W tym sezonie obędzie się bez tego. ;-)

Butelkowa zieleń i ciemne bordo

Jeśli lubicie ciemny manicure oto zdecydowanie propozycja dla Was. Nie zapomnijcie o dodaniu top coat, by dodać płytce dodatkowego blasku!

Półksiężyce, paski

Łączenie ze sobą dwóch odcieni jest bardzo modne. Jeśli tylko umiesz tak pomalować paznokcie - rewelacja! Sprawę ułatwi manicurzystka. Najlepsze będą półksiężyce w kontrastowej barwie lub paski.